Katarzyna Figura wyeliminowała jeden składnik z diety. Efekt? Kilkanaście kg w dół

Katarzyna Figura zaskoczyła fanów niezwykłą metamorfozą. Widać było, że aktorka schudła kilkanaście kilogramów. Wiemy, jak to zrobiła.

Katarzyna Figura od lat jest jedną z największych polskich gwiazd. Na początku swojej kariery aktorka budziła ogromne emocje i zachwyt nie tylko talentem, ale też urodą. Do dziś jest aktywna zawodowo, gra w filmach i bywa na czerwonych dywanach, wciąż tak samo zachwycając. Jakiś czas temu zaskoczyła fanów metamorfozą. Widać było wyraźnie, że zgubiła kilkanaście kilogramów. 

Zobacz wideo Katarzyna Figura "będzie się starzeć z godnością"?

Katarzyna Figura zdradziła sekret swojej diety

Katarzyna Figura potrafi zaskoczyć fanów. Tak było, gdy na salonach zaprezentowała swoją nową, znacznie szczuplejszą sylwetkę. Wtedy okazało się, że ograniczyła w swojej diecie jeden składnik - węglowodany. Aktorka zrezygnowała z jedzenia pszennego chleba, makaronów, ziemniaków oraz kaszy. W odstawkę poszły też słodkie przekąski. 

To jednak nie wszystko, bo aktorka zaczęła spożywać więcej ryb. "Dzięki temu nie czuję, że żyję pod rygorem zdrowego jedzenia" - zdradziła w rozmowie z magazynem "Show". Katarzyna Figura zdaje sobie jednak sprawę, że odżywianie to nie wszystko i równie ważny jest ruch, dlatego zdecydowała się na regularne ćwiczenia pod czujnym okiem trenera personalnego. Więcej zdjęć Katarzyna przed i po metamorfozie znajdziecie w naszej galerii.

Katarzyna Figura zaskoczyła metamorfozą

Aktorka zawsze wiedziała, co zrobić, żeby wzbudzić emocje i przyciągnąć uwagę. Metamorfozy sylwetki to jednak nie wszystko. Ostatnio postanowiła zmienić swoją fryzurę, choć takiej przemiany z pewnością nikt się nie spodziewał. Pożegnała swoje blond włosy, a na jej głowie zagościł… kolor niebieski. Szybko okazało się, że to swoisty manifest gwiazdy na przekór stereotypom. 

"Znużona toksyczną męskością, zmęczona oczywistą seksualnością, znudzona zatrzaśnięciem w szufladce opisanej jako "wielka seksowna blondyna", wbrew panującym trendom uznającym za seksowną tylko młodość, wbijam szpilę w te idiotyzmy i ogłaszam wszem wobec, co następuje: Jestem istotą na wskroś seksualną. Mój wiek nie ma znaczenia. Przynajmniej dla mnie, a jak ktoś ma problem, to żegnam, bo mam to w mojej wielkiej kształtnej pupie. Pociąga mnie błękit. Woda i jej bios – życie. Farbując włosy na niebiesko, daję wyraz znużeniu tym, co stereotypowo kobiece i uznane za seksualne. Dryfuję powoli w stronę nowych narracji. Nowych humanistycznych trendów. I nowych opowieści" - napisała wtedy Katarzyna Figura na Instagramie. Jej przemiana i wyznanie spotkały się z zachwytem fanów. Nie szczędzili jej słów uznania w komentarzach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.