Syn Magdy Gessler został ojcem. Tadeusz Müller opublikował pierwsze zdjęcie z dzieckiem i zdradził imię

Tadeusz Müller został ojcem. Szczęśliwy tata pochwalił się zdjęciem ze szpitala na Instagramie. Zdradził imię pociechy.

Magda Gessler od lat utrzymuje się w czołówce najbardziej popularnych polskich gwiazd. Słynna restauratorka jest nie tylko osobowością medialną i ulubienicą Polaków, ale także oddaną babcią. Wnuki celebrytki często goszczą na jej instagramowym profilu. Do trzyletniej Neny i kilkumiesięcznego Bernarda dołączył kolejny maluch. Syn gwiazdy, Tadeusz Müller został ojcem. 12 lipca pochwalił się dobrą nowiną na Instagramie.

Zobacz wideo Magda Gessler zachwycona manierami wnuczki: Elegancka Nena

Syn Magdy Gessler został ojcem. Zdradził imię dziecka

Pod koniec stycznia Magda Gessler pochwaliła się fanom, że już wkrótce po raz trzeci zostanie babcią. W rozmowie z Plejadą gwiazda zdradziła, że maluch przyjdzie na świat w już lipcu. Dokładnie 9 lipca. Dumny tata pochwalił się zdjęciem z noworodkiem kilka dni później. W obszernym poście pisał o porodzie, a także sile kobiet. Przy okazji zdradził imię dziecka. "Małgosiu podziw to za mało powiedziane… Antek urodził się w wyjątkowo szczególny dzień, bo 9 lipca" - czytamy. 

 

Z gratulacjami pośpieszyła dumna babcia. Magda Gessler skomentowała: "Totalnie wzruszające. Kocham nad życie. Antonia, Tadeusza, Małgorzatę". Lara Gessler napisała: "Antoś" i dodała emotkę z serduszkami zamiast oczu. Trzeci wnuk restauratorki urodził się dzień przed jej 70. urodzinami. Można to więc uznać, za wspaniały prezent.

Tadeusz Muller wziął ślub

Tadeusz Müller w przeciwieństwie do matki nie jest aż tak aktywny w mediach społecznościowych. Od czasu do czasu wstawia zdjęcia na Instagrama z kulinarnych podróży, a te z żoną to rzadkość. Syn restauratorki 25 czerwca 2022 ożenił się z Małgorzatą Downar. Para pobrała się w Mikołajkach na Mazurach. Uroczystość odbyła się na pokładzie dużego żaglowca "Chopin". Syn Magdy Gessler postawił na długą różową marynarkę i czarną muszkę. Panna Młoda za to pięknie prezentowała się w krótkiej sukience i klasycznym długim welonie. Jej zdjęcia znajdziecie w galerii na górze strony.

Jesienna ramwka TVNJesienna ramwka TVN dzak / AK DAMIAN/KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.