Córka Anny Muchy zarabia już pierwsze pieniądze. Reakcja aktorki bezcenna. "Siedzi w piwnicy i nadal grzebie"

Anna Mucha rzadko na Instagramie chwali się życiem prywatnym swoich dzieci. Teraz zrobiła jednak wyjątek. Gwiazda "M jak miłość" pokazała, w jaki sposób jej 12-letnia córka zarabia pierwsze pieniądze.

Anna Mucha przez wielu widzów jest kojarzona przede wszystkim z serialu "M jak miłość", w którym już od 20 lat wciela się w postać Magdy Budzyńskiej. Mucha ma na swoim koncie także liczne role filmowe. Dała się poznać m.in. jako inspektor Bożena Dudała w czwartej i trzeciej odsłonie "Kogla- mogla" czy Kaja w "Miłość, seks i pandemia" Patryka Vegi. W życiu prywatnym towarzyszy jej obecnie aktor i reżyser Jakub Wons. Aktorka wychowuje dwoje dzieci: 12-letnią córkę, Stefanię i syna, Teodora, który urodził się w 2014 roku. Obie pociechy Muchy są owocem jej związku z Marcelem Sorą.

Zobacz wideo Anna Mucha zatrudniła ekipę do układania kartonów w piwnicy

Anna Mucha pokazała, jak jej 12-letnia córka zarabia pieniądze

Celebrytka w mediach społecznościowych rzadko informuje o życiu prywatnym swoich dzieci. W ostatnim czasie jednak Anna Mucha pochwaliła się przedsiębiorczością 12-letniej córki, Stefani. Okazało się, że przeszukała ona piwnicę w domu, aby znaleźć przedmioty, które później można wystawić na sprzedaż. A zarobione pieniądze ma zamiar przeznaczyć na letni obóz i prywatne wydatki.

Ja słuchajcie w pracy, a tymczasem moja córka w piwnicy i tu powinnam postawić kropkę w zasadzie – nie. Buszuje i wyciąga rzeczy na sprzedaż. Zobaczcie, co upolowała. Może wy też macie ochotę upolować. Podaję razem z cenami i ze wszystkimi informacjami - powiedziała Anna Mucha na relacji na InstaStories.

Anna MuchaAnna Mucha Instagram

Mucha podziękowała fanom za wsparcie

Szybko się okazało, że pomysł córki był strzałem w dziesiątkę, za co Mucha podziękowała swoim fanom, którzy mieli duży udział w wykupieniu "znalezisk" z piwnicy. "Kochani, chciałabym wszystkim podziękować za wymiar edukacyjny i wkład w tę edukację finansową mojej córki. Chciałabym przekazać, że pieniądze, które zarobiła dzisiaj z tej sprzedaży, zostaną przekazane na jej wydatki osobiste, które czekają ją tego lata i nadchodzącego obozu" - podkreśliła artystka. Więcej zdjęć Anny Muchy znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

anna muchaanna mucha Instagram.com/@taannamucha

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.