"Diabelskie dziecko" ma już cztery lata! Jak wygląda? Możecie się zdziwić

Cztery lata temu kobieta w ciąży udała się na badanie, by dowiedzieć się, czy urodzi dziewczynkę, czy chłopca. To, co zobaczyła na monitorze urządzenia, przeraziło ją. Zdjęcie stało się viralem, a nienarodzone dziecko dostało przydomek "diabelskiego dziecka". Jak teraz wygląda?

O Autumn media rozpisywały się jeszcze zanim dziewczynka przyszła na świat. Kiedy 17-letnia Iyanna Carrington z Richmond w stanie Wirginia udała się na badanie USG, przeżyła szok. Lekarz przeprowadził badanie, a ich oczom ukazał się nietypowy widok. Płód miał otwarte oczy i szeroki uśmiech. Dziecko wyglądało przerażająco. Położna szybko uspokoiła przyszłą matkę, tłumacząc, że z nienarodzoną pociechą jest wszystko w porządku i że czasami na USG pojawiają się takie upiorne twarze. Kobieta postanowiła pochwalić się fotografią na Facebooku. "Nigdy czegoś takiego nie widziałam. Już bardzo kocham to diabelskie dziecko" - napisała. Zdjęcie stało się viralem w internecie, a nienarodzona córka Iyanny dostała przydomek "diabelskiego dziecka". Dziś dziewczynka ma cztery lata. Jak wygląda?

Zobacz wideo "Rodzice spełniają swoje niespełnione ambicje", a czy Majdan wychowa syna na piłkarza?

"Diabelskie dziecko" ma już cztery lata. Nadal straszy wyglądem?

Kobieta po opublikowaniu zdjęcia w internecie, spotkała się z wieloma komentarzami, że USG zostało przerobione, a matce dziecka chodzi o sławę. Iyanna długo musiała tłumaczyć wszystkim, nie tylko internautom, lecz także własnemu mężowi, który również miał problem, aby uwierzyć w autentyczność fotografii, że to zdjęcie to nie jest fotomontaż. 

Autumn w czasie ciąży rozwijała się dobrze. Na świat przyszło zdrowe dziecko. Iyanna chętnie dzieli się na profilu na Facebooku zdjęciami córeczki. Dziewczynka w niczym nie przypomina diabełka, a raczej słodkiego aniołka. Aktualnie jest uśmiechniętym dzieckiem, z dużymi brązowymi oczami. Bardzo jesteśmy ciekawi, jak będzie wyglądać za kilka lat. Zobaczcie, jak dziś wygląda mała Autumn. Więcej zdjęć w galerii u góry strony.

'Diabelskie dziecko''Diabelskie dziecko' Fot. Iyanna Alston/Facebook

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.