Wenus wyłoniła się z piany. A właściwie z basenu. Żona Leo Messiego zachwyca na wakacjach

Leo Messi słynie nie tylko z osiągnięć piłkarskich, ale również z wielkiej miłości do swojej rodziny - żony i trzech synów. Właśnie pochwalił się za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęciem z odpoczynku w basenie. Antonella Roccuzzo w bikini wygląda obłędnie.

Leo Messi jest wybitnym zawodnikiem, a jego osiągnięcia w piłce nożnej można by długo wymieniać. W życiu prywatnym jest przykładnym ojcem i mężem. Swoją żonę Antonellę Roccuzzo poznał jeszcze jako dziecko. W 2017 roku się z nią ożenił. Para ma  trzech synów: Thiago – urodził się w 2012 roku, Mateo – przyszedł na świat w 2015 roku, Ciro – dołączył do rodziny w 2018 roku. Piłkarz czasem pokazuje kulisy życia rodzinnego w swoich mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Lewandowski czy Messi? Pytamy kibiców w Barcelonie

Antonella niczym Wenus. Leo Messi to szczęściarz

Leo Messi ostatnio pokazał na Instagramie (gdzie śledzi go aż 478 mln osób!) jak spędza urlop. Na jednym zdjęciu widać parę i ich trzech synów w basenie Na drugim zaś piłkarz pozuje z żoną. Antonella przykuwa uwagę, ponieważ wygląda jak prawdziwa bogini. 

Zawsze tak - podpisał posta sportowiec.
 

Pod fotografiami pojawiła się lawina komentarzy. Internauci nie szczędzą komplementów Antonelli Roccuzzo. 

Pięknie razem wyglądacie.
Antonella ma cudowną figurę.
Leo jesteś szczęściarzem.
Fantastyczna rodzinka - pisali.

Leo Messi to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Niewielu może pochwalić się takimi osiągnięciami

Leo Messi na stałe zapisał się na kartach piłkarskiej historii. Przez wiele lat grał w FC Barcelonie. Później przeszedł do francuskiego PSG, jednak tę historię chyba chciałby wymazać z pamięci. Piłkarz spędził tam dwa lata. Messi trafił do klubu z Paryża latem 2021 r. Zdobył z nim dwukrotnie mistrzostwo Francji (2022, 2023), a także Superpuchar Francji (2022). Obecnie 36-latek jest zawodnikiem Interu Miami. Jest też kapitanem reprezentacji Argentyny. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Messi z żonąMessi z żoną instagram.com/@antonelaroccuzzo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.