Ricky Martin zdradził męża z gwiazdorem filmów dla dorosłych? "Ma obsesję na jego punkcie"

Ricky Martin kilka dni temu poinformował, że po sześciu latach rozwodzi się z mężem, Jwanem Yosefem. Zagraniczne media donoszą, że miał mu zawrócić w głowie gwiazdor filmów dla dorosłych.

Ricky Martin w styczniu 2014 roku, po pięciu latach związku, rozstał się z finansistą Carlosem Gonzálezem Abellą, szkolnym kolegą z Sagrado Corazón w San Juan. W kwietniu 2016 podczas gali amFAR w São Paulo pokazał się publicznie z nowym partnerem Jwanem Yosefem, ormiańsko-syryjskim artystą malarzem urodzonym w Szwecji. W styczniu 2018 roku para wzięła ślub.

Zobacz wideo Rodowicz domyśliła się, że mąż ją zdradza. Wynajęła nawet detektywa

Ricky Martin rozwodzi się z mężem. Powodem jest gwiazdor filmów dla dorosłych?

51-letni muzyk i 38-letni malarz po sześciu latach jednak się rozwodzą. Poinformowali o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Podkreślili jednak, że chcą zachować przyjacielskie relacje i dalej będą wspólnie wychowywać dzieci. Celebryci doczekali się z pomocą matki zastępczej  czteroletniej córki Lucii i trzyletniego syna Renna. Wychowywali też wspólnie synów bliźniaków Rickiego - Matteo i Valentino (dziś 14-letnich), których wokalista powitał na świecie dzięki surogatce.

Zdecydowaliśmy się zakończyć nasze małżeństwo z miłością, szacunkiem i godnością dla naszych dzieci oraz uszanowaniem tego, czego jako para doświadczyliśmy przez te wszystkie wspaniałe lata. Naszym największym pragnieniem jest teraz kontynuowanie zdrowych relacji. Pragniemy, by przebiegały one w pokoju i przyjaźni. Chcemy wspólne wychowywać nasze dzieci, zachowując wzajemny szacunek i miłość. Dziękujemy za całą miłość i wsparcie, które otrzymaliśmy w czasie trwania naszego małżeństwa – poinformował Ricky Martin w oświadczeniu, które wraz z mężem opublikował na Instagramie.

Zagraniczne media donoszą, że małżeństwo Ricky'ego Martina przeżywało kryzys od dwóch lat. Gwieździe popu miał zawrócić w głowie aktor filmów dla dorosłych - Max Barza. Tak przynajmniej mówili twórcy programu "Chisme no like", omawiając rozstanie Ricky'ego i Jwana.

Podobnie jak wiele par Ricky i Jwan przez większość swojego małżeństwa byli w otwartym związku. Żaden z nich jednak nie zakochał się w kimś innym. Seks bez zobowiązań był czymś, w co angażowali się razem i osobno. W końcu uznali, że najlepiej będzie, jeśli zakończą relację. Ricky Martin ma obsesję na jego punkcie [Maxa Barzy - przyp.red.]. Obaj obserwują swoje konta w mediach społecznościowych i najprawdopodobniej już się ze sobą kontaktowali - powiedział informator magazynu People.
 

Barza ma nie być jedynym mężczyzną, którym zainteresowany jest Ricky Martin. Piosenkarz rzekomo miał nawiązać bliską relację również z aktorem i modelem Eduardo Verasteguim. Ten jednak nie potwierdził tych rewelacji. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: