Boris i Carrie Johnson powitali na świecie trzecie wspólne dziecko. Były premier ma ich ósemkę. Zdradzili imię

Żona byłego premiera Wielkiej Brytanii urodziła. Informacją pochwalili się na Instagramie. Zdradzili imię dziecka.

Carrie Johnson, żona byłego premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona, ogłosiła narodziny trzeciego dziecka. W poście na Instagramie napisała: "Witamy na świecie Franka Alfreda Odysseusa Johnsona urodzonego 5 lipca o 9:15 rano". Carrie Johnson dodała także: "Zgadniecie, które imię wybrał mój mąż?!". Były premier studiował klasykę w Balliol College na Uniwersytecie Oksfordzkim, a Odyseusz to legendarny grecki król z eposu Homera "Odyseja". Z pewnością więc Boris Johnson wybrał trzecie imię dla syna. Chłopiec jest trzecim dzieckiem małżeństwa, ale ósmym Borisa Johnsona.

Zobacz wideo Beata Tadla o Dniu Matki. Jakim była dzieckiem?

Carrie Johnson urodziła! To trzecie wspólne dziecko pary

Carrie Johnson o ciąży poinformowała w maju. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z dwójką dzieci. "Nowy członek rodziny przybędzie już za kilka tygodni! Od ostatnich ośmiu miesięcy czuję się nieźle zmęczona, ale nie mogę się doczekać" - napisała wtedy. 11 lipca pochwaliła się radosną nowiną. Na pięknych fotografiach pozuje z noworodkiem z łóżka w domu. Nawet najstarszy syn poczuwa się już do opieki nad młodszym bratem.

Uwielbiam każdą minutę tej niemowlęcej bańki. Widok mojej starszej dwójki obejmującej nowego brata z taką radością i podekscytowaniem był najwspanialszą rzeczą, którą mogłam zobaczyć. Wszyscy jesteśmy zauroczeni - napisała w dalszej części posta.
 

Wszystkie dzieci byłego premiera Wielkiej Brytanii

Carrie i Boris Johnson pobrali się w maju 2021 roku. Ich pierwsze dziecko, syn Wilfred, przyszło na świat w kwietniu 2020 roku, a córka Romy urodziła się w grudniu 2021 roku. Teraz powitali drugiego chłopca. Jednak były premier Wielkiej Brytanii ma znacznie więcej pociech. Johnson był trzykrotnie żonaty. W młodości ożenił się z Allegrą Mostyn-Owen, z którą nie miał dzieci. Drugą żoną byłego premiera była Marina Wheeler, z którą był w związku małżeńskim przez ponad ćwierć wieku. Doczekali się czwórki dzieci: 30-letniej Lary Lettice Johnson, 24-letniego Theodora Apollo Johnsona, 28-letniego Milo Arthura Johnsona i 26-letniej Cassia Peaches Johnson. Johnson ma także jedno nieślubne dziecko z konsultantką sztuki Helen Macintyre. To córka Stephanie Macintyre.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.