Lil Masti zdradziła imię córki. Może się wam skojarzyć z "Grą o tron"

Lil Masti chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych swoją ciążę, publikując często nowe materiały. Teraz w końcu pochwaliła się tym, jakie imię wybrała dla dziecka.

Aniela Bogusz, czyli influencerka znana pod pseudonimem Lil Masti, niedawno zakończyła karierę w Fame MMA. W połowie stycznia oznajmiła, że spodziewa się dziecka. Od tamtego czasu cały skrupulatnie relacjonuje ciąże w mediach społecznościowych. Pokazywała, jak bliscy zareagowali na tę wiadomość czy nawet nagranie z USG, które przeprowadziła Mama Ginekolog. Teraz zdradziła fanom, jak nazwą z partnerem swoją córeczkę. 

Zobacz wideo Najchętniej wybierane imiona dla córek w 2022 roku

Lil Masti zdradziła imię córki. Fani zachwyceni

Lil Masti już od jakiegoś czasu zapowiadała, że fani poznają imię jej córeczki podczas organizowanego przez nią drugiego już baby shower. 9 lipca instagramowy profil kobiety zalała obszerna relacja z wydarzenia. Przyszła mama na tę okazję wybrała długą, różową suknię z bogato zdobioną górą. Niedługo po oficjalnym rozpoczęciu przyjęcia influencerka opublikowała zdjęcie, na którym razem z partnerem stoją na tle wielkiego napisu "Aria". 

ARIA. Czekamy na Ciebie - napisała celebrytka.

Obserwatorzy byli zachwyceni tym imieniem, a post od razu zalała fala pozytywnych komentarzy. "Przepiękne imię", "Piękne tureckie imię", "Cudowny wybór" - pisali. Nie zabrakło także innych gwiazd polskiego internetu, którzy chwalili wybór przyszłych rodziców. Serduszka i miłe słowa zostawiła m.in. Deynn czy Sylwia Przybysz

 

Mama Ginekolog tym razem nie wytrzymała. Wygadała się wcześniej

Mało kto wie, że Aniela Bogusz jest spokrewniona z Nicole Sochacki-Wójcicką, czyli lekarką znaną w sieci pod pseudonimem Mama Ginekolog. To właśnie na pomoc swojej kuzynki influencerka może liczyć w kwestii prowadzenia ciąży, co było obiektem niemałego skandalu, kiedy ginekolożka wygadała się, że przyjmuje rodzinę i znajomych w klinice NFZ poza kolejnością. 

Nie tylko Lil Masti chętnie relacjonuje swoją ciążę w mediach społecznościowych, bo na profilu Sochacki-Wójcickiej też można znaleźć kulisy stanu freak fighterki. Lekarka na początku mówiła o tym, jak przygotowywała gender reveal, a teraz wymsknęło jej się imię córki Bogusz. Mama Ginekolog pokazała na Instagramie napis "Aria", jeszcze zanim zdecydowali się to ujawnić przyszli rodzice. Więcej zdjęć młodej mamy Lil Masti znajdziecie w galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.