Agnieszka Kaczorowska udziela rad na idealny związek. Jej zdaniem są trzy złote zasady

Agnieszka Kaczorowska należy do grona tych kobiet, które cieszą się prawdziwym szczęściem małżeńskim. Popularna tancerka zabrała głos w sprawie związków i postanowiła powiedzieć, co tak naprawdę myśli. Okazuje się, że jej zdaniem należy przestrzegać trzech zasad. To one są kluczem do sukcesu.

Agnieszka Kaczorowska nie stroni od wyrażania własnej opinii publicznie i chętnie mówi, co tak naprawdę myśli w kwestii różnorakich tematów. Tym razem popularna tancerka zabrała głos w sprawie związków. Biorąc pod uwagę jej udane małżeństwo z Maciejem Pelą nic dziwnego, że uważa się ona za pewnego rodzaju ekspertkę. Kobieta sądzi, że doskonałym fundamentem jest przestrzeganie trzech zasad. Wbrew pozorom nie są one tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o swoim życiu, kiedy została matką. "Bardzo się zmieniłam pod wpływem macierzyństwa"

Agnieszka Kaczorowska wie, jak zadbać o związek. Jej zdaniem ważne jest przestrzeganie pewnych zasad

Agnieszka Kaczorowska udzieliła wywiadu portalowi JastrząbPost, w którym zdradziła swoją receptę na udany związek. Tancerka od 2018 roku jest żoną Macieja Peli. Małżonkowie tworzą idealnie zgrany duet. Połączyła ich pasja. Z pewnością wpływa to na idealną harmonię we wciąż trwającej relacji. Zdaniem tancerki kluczem do sukcesu jest robienie drugiej osobie niespodzianek, okazywanie czułości i częste rozmowy.

Lubię niespodzianki na urodziny, na przykład gdzieś się wybrać. Zorganizowałam kulinarne warsztaty dla Maćka. Więc to jest taka codzienność (...). To co, robimy nadzwyczajnego to jest jedno, ale na przykład ostatnio zostawiłam Maćkowi karteczkę z ładnym zdaniem, takim wyrazem miłości. Wydaje mi się, że w tych małych gestach jest właśnie to (...). Rozmowa. Nie zakopywanie niczego pod dywan. Bo wiadomo – jak w każdej relacji są wzloty i trudne sytuacje, z którymi się mierzymy. Dla nas rozmowa jest czymś, co jest bardzo ważne, czymś, co musi się wydarzyć - zdradziła w rozmowie z portalem JastrząbPost Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska od 2018 roku jest szczęśliwą mężatką. Tancerka zdradziła, dlaczego jej małżeństwo jest tak udane

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela poznali się w 2017 roku. Do pierwszego spotkania doszło podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Między przyszłymi małżonkami od razu zaiskrzyło. Owocem ich związku są dwie córki - Emilka i Gabrysia. Między dziewczynkami są dwa lata różnicy.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska fot. instagram/agakaczor

Więcej zdjęć w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.