Ojczym Andziaks ma młodszą o ponad 40 lat partnerkę. Opowiedział o ich związku. "Hejt mamy w nosie"

Wojciech Kurowski, ojczym popularnej youtuberki Andziaks, opowiedział, jak dogaduje się z młodszą o kilka dekad ukochaną. Mierzą się z krytyką, ale "mają to w nosie".

Andziaks zyskała rozpoznawalność w sieci, dzięki nagrywaniu swojej codzienności na YouTubie. W zeszłym roku relacjonowała m.in. bajkowy ślub. Razem ze swoim mężem występującym pod pseudonimem Luka wzięła także udział w "Azji Express" i wygrali program. Andziaks w sieci pokazuje swoją rodzinę, dzięki czemu popularność zdobył także jej ojczym Wojciech Kurowski. Razem z młodszą o ponad 40 lat partnerką Julią Kuśmierek postanowili sami wystartować z kanałem na YouTubie. Mierzą się jednak z falą negatywnych komentarzy.

Zobacz wideo Andziaks i Luka o rozstaniu z córką podczas "Azji Express". Pisali list pożegnalny

Ojczym Andziaks o związku z ponad 40 lat młodszą Julią

Wojciech Kurowski razem z ukochaną pokazują na YouTubie podróże, a także życie codzienne. Julia Kuśmierek też chętnie odpowiada na pytania widzów. Ojczym Andziaks udzielił wywiadu dla kanału TVreklama Extra. Dziennikarka zapytała go, jak radzi sobie z negatywnymi komentarzami na temat związku. Kurowski wyznał, że nie przejmuje się hejtem. Dodaje, że w gronie jego znajomych jest wiele takich relacji. Jako przykład podał Karola Strasburgera.

Ja nie mam z tym żadnego problem. Mnóstwo moich przyjaciół ma dużo młodsze partnerki. Chociażby mój kolega Karol Strasburger, który ma dużo, dużo młodszą żonę. Żyją świetnie, funkcjonuje to bardzo dobrze.

 "Oczywiście hejt jest i to straszny czasami. Ale ludzie są ludźmi. Tego nie zmienimy. Mamy to głęboko w nosie" - powiedział. Zdjęcia pary znajdziecie w galerii na górze strony.

Wojciech Kurowski przyznał, że rzeczywiście miał obawy przed wejściem w związek z tyle lat młodszą kobietą, jednak nie rozczarował się. "Jesteśmy ludźmi, którzy się świetnie dogadują. Sam jestem tym pozytywnie zaskoczony" - zapewnił.

Wojciech Kurowski i Julia KuśmierekWojciech Kurowski i Julia Kuśmierek Instagram.com/kusmierekj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.