Czwórka dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta na wspólnym wypadzie. To się często nie zdarza

Mieszkańcy Los Angeles mogli zaobserwować rzadki widok. Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta spędziły razem czas w jednej z kawiarni. To wyjątkowo rzadki widok.

Angelina Jolie i Brad Pitt wychowywali wspólnie sześcioro dzieci. Wszystko jednak zmieniło się w 2016 roku. Po 12 latach małżeństwa popularna para postanowiła się rozstać. Gdy powód dotarł do mediów, fani byli w szoku. Jolie zażądała rozwodu kilka dni po tym, jak Brad Pitt miał zaatakować jedno ze swoich pociech. Według jej zeznań, aktor uderzył Maddoxa podczas awantury w samolocie. Po tym incydencie chłopiec zmienił nazwisko. Od wielu lat między dawną parą toczy się batalia medialna. Z tego powodu Angelina Jolie i jej dzieci stronią od błysku fleszów. Ostatnio jednak zostali przyłapani na przedmieściach Los Angeles.

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta spędzają razem czas na przedmieściach Los Angeles

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta rzadko pojawiają się w swoim towarzystwie. Od 2016 roku rzadko można zauważyć ich na ściankach. Nie biorą również udziału w oficjalnych wydarzeniach. Nie oznacza to jednak, że rodzeństwo nie spędza ze sobą czasu. Ostatnio fotoreporterzy zauważyli ich Los Angeles. Pax, Zahara, Shiloh i Knox spędzili razem czas w Maru Coffee. Cała czwórka skusiła się na mrożoną kawę i matchę. Dzieci sławnych aktorów tego dnia postawili na komfortowe ubrania i trampki marki Converse. Zdjęcia roześmianego rodzeństwa szybko trafiły do sieci. Więcej zdjęć znajdziesz w galerii.

 

Kilka dni wcześniej słynna rodzina była widziana na nowojorskim lotnisku. Tym razem wśród nich można było zauważyć także Angelinę Jolie. Jej dzieci ponownie postawiły na wygodniejsze stylizacje. Aktorka jednak zdecydowała się na elegancki strój. Jolie wybrała białą suknię za kolano, elegancki płaszcz i szpilki. Jak można wywnioskować, tego dnia gwiazda wraz z pociechami spędzała czas w słonecznym Los Angeles. Niedawno pojawiły się plotki, że rodzina planuje przeprowadzić się na stałe do Londynu. Więcej o tym przeczytasz TUTAJ.

Angelina Jolie i dzieciAngelina Jolie i dzieci fot.Youtube/STARS NEWS

Angelina Jolie z synem odwiedziła Biały Dom

Niedawno Angelina Jolie odwiedziła Biały Dom wraz z synem Maddoxem. Warto przypomnieć, że jest to jej pierwsze adoptowane dziecko. Chłopiec z Kambodży dołączył do gwiazdorskiej rodziny, gdy miał zaledwie osiem miesięcy. W jednym z wywiadów wyznał, że nie planuje pójść w ślady rodziców. Zamiast tego Maddox studiuje w Korei aż trzy kierunki, w tym biochemię. Ostatnio miał okazję poznać prezydenta kraju, Yoon Suk-yeola, który w kwietniu odwiedził Biały Dom. "Angelina wielokrotnie odwiedzała Koreę Południową w ramach swojej działalności humanitarnej i pomocy uchodźcom w ciągu ostatnich dwóch dekad, a także jako artystka" - przekazał wówczas magazyn People. ZOBACZ TEŻ: Angelina Jolie zemściła się na byłym mężu za "paskudny rozwód". Nie dotrzymała umowy, jaką z nim zawarła

Angelina Jolie z Maddoxem na kolacji w Białym DomuAngelina Jolie z Maddoxem na kolacji w Białym Domu Fot. Stefani Reynolds / AFP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.