Córka Bomby jak księżniczka. Leszczak ze sporym dekoltem. Emilia z "Rodzinki.pl" z bratem. Ale podobni

3 lipca odbyła się premiera bajki "Miraculous biedronka i czarny kot". Gwiazdy na czerwony dywan zabrały pociechy i młodsze rodzeństwo.

Na premierze bajki dla dzieci "Miraculous biedronka i czarny kot", która odbyła się w poniedziałkowy wieczór, nie zabrakło największych gwiazd. Część z nich na tę okazję zabrała pociechy, a młodsi celebryci rodzeństwo. Pojawili się m.in. Marcela Leszczak i Misiek Koterski z synem, Cleo, Sylwia Bomba z córką, Emilia Dankwa z ukochanym bratem. Na jakie stylizacje postawili? Bardzo casualowe, choć nie wszyscy.

Zobacz wideo Zaskakujące wyznania Sylwii Bomby. "Miałam z nim różne fantazje"

Marcela Leszczak, Misiek Koterski i syn Fryderyk

Para ma burzliwą przeszłość. Rozchodzą się i wracają do siebie. Wspólnie wychowują pięcioletniego syna Fryderyka. Cała rodzina wybrała się na premierę nowej bajki dla dzieci. Modelka miała na sobie białe, wysokie skarpetki, sneakersy, szorty w tym samym kolorze i beżowy crop top z dość sporym dekoltem. Na ramiona zarzuciła oversizową koszulę w zieloną kratę. Misiek Koterski również postawił na sportowy look. Miał różowe, krótkie spodenki, biały T-shirt z napisem i rozpinaną bluzę ze wzorem na rękawach. Syn miał beżowe spodenki i koszulkę w grube paski.

Marcela Leszczak, Misiek Koterski, syn FryderykMarcela Leszczak, Misiek Koterski, syn Fryderyk KAPiF.pl / KAPIF.pl

Sylwia Bomba z córką

Gwiazda "Gogglebox" i jej córka Antosia zdecydowanie bardziej wystroiły się na premierę. Bomba miała czarną sukienkę tubę bez ramiączek i z odkrytym brzuchem. Kreacja podkreślała figurę i opaleniznę gwiazdy. Na stopach miała czarne szpilki na cienkich paskach. Czteroletnia córka Antosia wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Miała na sobie różową, tiulową sukienkę z cekinami, skarpetki z koronką i białe buty z ozdobą. Włosy były związane w dwie kitki.

Sylwia Bomba, córka AntosiaSylwia Bomba, córka Antosia KAPiF.pl / KAPIF.pl

Emilia Dankwa z bratem Alexem

Młoda gwiazda znana z "Rodzinki.pl" na premierze pokazała się z bratem. Dankwa często zabiera Alexa na branżowe premiery. Rodzeństwo również postawiło na bardziej swobodny ubiór. 18-latka miała na sobie beżowy komplet, który składał się z bluzy i krótkich spodenek. Zestawiła go z białymi sneakersami. Naturalne włosy miała rozpuszczone. Jej brat chyba lubi błękitny kolor i tak jak starsza siostra total looki. Miał w tym kolorze koszulę i spodnie w kratę. Buty również miał w niebieskim kolorze. Zdjęcia Cleo, Grażyny Torbickiej i innych gwiazd znajdziecie w galerii u góry strony. 

Emilia Dankwa z bratem AlexemEmilia Dankwa z bratem Alexem KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.