El Dursi jeszcze nie tak dawno temu nosiła syna. Teraz on nosi ją. Kiedy tak wyrósł?

Klaudia El Dursi oprócz sukcesów zawodowych ma udane życie prywatne. Jest w szczęśliwym związku z Jackiem Leszczyńskim, z którym ma syna dziewięcioletniego Jasia. Para wychowuje wspólnie również starszego syna modelki z poprzedniego związku, Dawida. Ostatnio Klaudia szalała z 14-latkiem na Openerze.

Klaudia El Dursi, mimo wcześniejszych startów w wyborach miss [W 2011 zdobyła tytuł Miss Fitness Poland - przyp.red.] i epizodów w serialach szerszej publiczności dała się poznać w 2019 roku, zdobywając złoty bilet w Top Model. Od tamtego czasu, mimo braku skandali na koncie, zdążyła na stałe zagościć w polskich mediach. Została prowadzącą program "Hotel Paradise". Na Instagramie obserwuje ją ponad 860 tys. followersów. Ale oprócz pasma sukcesów zawodowych, celebrytka ma również udane życie prywatne, którego kulisy często pokazuje w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi z synem na Openerze. "Na barana"

Modelka związana jest z biznesmenem Jackiem Leszczyńskim, z którym ma syna Jana (ur. 2014). Para wspólnie wychowuje też syna modelki z poprzedniego związku - urodzonego w 2009 roku Dawida. Wszyscy członkowie rodziny świetnie się ze sobą dogadują i tworzą zgraną paczkę podczas wspólnych wyjazdów. Często spędzają czas aktywnie, np. grając w koszykówkę. Ostatnio celebrytka zabrała starszego syna na festiwal muzyczny Open'er w Gdyni. Zdjęciami z wydarzenia pochwaliła się na Instagramie. Widać, że świetnie się bawili, a El Dursi wskoczyła nawet 14-latkowi "na barana".

Open'er. Fajnie było przeżyć to z synem - podpisała serię zdjęć.
 

Klaudia El Dursi wygląda jak siostra swojego syna? Lawina komentarzy

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci twierdzili, że modelka wygląda jak siostra swojego nastoletniego syna. I trudno się z tym nie zgodzić!

Jeżeli ty jesteś nastolatką i on jest nastolatkiem, to jak to możliwe?
Jak siostra z bratem!
Gdybym spotkała na ulicy, a nie widziała kim jesteś w życiu nie powiedziała że to twój syn a raczej młodszy brat -pisali.

El Dursi z synem na Openerze. 'Na barana'El Dursi z synem na Openerze. 'Na barana' KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.