"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł pokazali pierwszy taniec. Piosenkę wykonał gwiazdor TVP

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z programu "Rolnik szuka żony" są już po ślubie. Zakochani postanowili podzielić się z fanami relacją z wesela i pokazać pierwszy taniec. Zrobili to w niedzielnym wydaniu "Pytania na śniadanie". Trzeba przyznać, że układ dopracowany był do perfekcji.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny powiedzieli sobie sakramentalne "tak" i wstąpili w związek małżeński. Ich ślub cieszył się ogromnym zainteresowaniem mediów i internautów. Nowożeńcy włożyli ogromną ilość wysiłku w dopracowanie uroczystości do perfekcji. Szczególną uwagę zwracał pierwszy taniec. Trzeba przyznać, że wypadł doskonale. Para podzieliła się nim w studiu "Pytania na śniadanie".

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin mówi o ojcu Stefanii. Ma z nim rozwód kościelny?

Marta i Paweł pokazali, jak wyglądał ich pierwszy taniec. Choreografia robi wrażenie

Paweł Bodzianny dał się poznać szerszej publiczności jako charyzmatyczny rolnik z programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna pojawił się w siódmym sezonie uwielbianego przez miliony widzów show i niemal natychmiast zjednał sobie sporą rzeszę fanów. Posiadaczowi gospodarstwa niemal natychmiast wpadła w oko Marta Paszkin. Już na samym początku można było wyczuć wyraźną chemię. Dalszy przebieg wydarzeń doprowadził zakochanych przed ołtarz. Marta i Paweł powiedzieli sobie sakramentalne "tak" 30 czerwca 2023 roku.

Pierwszy taniec Marty i Pawła wypadł doskonale. Było klasycznie, lecz wyczuwalny był powiew nowoczesności

W niedzielnym wydaniu "Pytania na śniadanie" mogliśmy premierowo zobaczyć, jak wyglądał pierwszy taniec Marty i Pawła. Mężczyzna wyszedł na parkiet z białą różą i dołączył do swojej ukochanej. Zakochani tańczyli walca angielskiego do piosenki "Magiczne słowa" w interpretacji Rafała Brzozowskiego. Nie obyło się bez robiących wrażenie podnoszeń. Nagle piosenka zmieniła się na nieco bardziej skoczną. Oklaskom gości nie było końca.

Marta Paszkin, Paweł BodziannyMarta Paszkin, Paweł Bodzianny Instagram, @marta_paszkin

Zdjęcia pierwszego tańca popularnego rolnika i jego małżonki w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.