Irka z "Plebanii" poszła na całość. Opublikowała odważne zdjęcie. Lubi prowokować

Małogrzata Teodorska postanowiła o sobie przypomnieć. Lata temu wcielała się w postać charakternej Irki w "Plebanii"i miała wielu fanów. Na jej instagramowym koncie pojawiło się bardzo odważne zdjęcie. Widać całkiem sporo.

Kariera aktorska Małgorzaty Teodorskiej stanęła w miejscu i nic nie wskazuje na to, żebyśmy niebawem znów mogli oglądać ją na szklanym ekranie. Serialowa Irka chętnie udziela się w mediach społecznościowych i publikuje coraz to nowsze treści. Ostatnio na jej profilu pojawiła się fotografia, która wzbudziła niemałe zainteresowanie. Mimo tego, że wykonana została lata temu, to wciąż szokuje.

Zobacz wideo Historia nagości w polskim kinie [Popkultura Extra]

Małgorzata Teodorska poszła na całość. Opublikowała bardzo odważne zdjęcie

Na instagramowym koncie Małgorzaty Teodorskiej zrobiło się gorąco. Kobieta poszła na całość i dodała zdjęcie, które nie pozostawia wiele wyobraźni. Fotografia jest typowo sesyjna i bardzo zmysłowa. Teodorska ma na sobie biały, zwiewny top, który został zapięty tylko na jeden guzik. W oczy rzuca się mocno wyeksponowana pierś kobiety. Mimo odważnego charakteru zdjęcia, całość utrzymana jest w dobrym guście. Makijaż to tak zwany make up - no make up, a włosy sprawiają wrażenie czesanych wiatrem. Teodorska do postu dołączyła wymowny opis.

Mam nadzieję, że kiedyś wróci moda na naturalność, a nie usta z parówek. Piękne zdjęcie - napisała Małgorzata Teodorska na swoim instagramowym koncie.
 

Zdjęcie opublikowane przez Małgorzatę Teodorską nie jest najodważniejszym w jej karierze. Kiedyś pozowała da "Playboya"

Odważne zdjęcie, którym podzieliła się z fanami Małgorzata Teodorska nie jest najbardziej kontrowersyjnym w jej modelingowej karierze. Kobieta w 2005 roku wzięła udział w sesji dla "Playboya". Zdjęcie, które dodała na swoje instagramowe konto zrobione zostało 21 lat temu dla "Maxima".

Aktorka u szczytu swojej kariery nie bała się odważnych się odważnych wyznań. W 2005 roku pozowała niemalże nago na okładce magazynu 'Playboy'. <br>

<cite>
Nie żałuję tej sesji. Wręcz przeciwnie: fajnie, że mam i takie doświadczenie za sobą. No, i bonus w postaci okładki. Nie wiem, czy w tym momencie bym się zdobyła na taką odwagę - mówiła w tym samym wywiadzie z 'Plejadą' Teodorska. </cite>Aktorka u szczytu swojej kariery nie bała się odważnych się odważnych wyznań. W 2005 roku pozowała niemalże nago na okładce magazynu 'Playboy'.
Nie żałuję tej sesji. Wręcz przeciwnie: fajnie, że mam i takie doświadczenie za sobą. No, i bonus w postaci okładki. Nie wiem, czy w tym momencie bym się zdobyła na taką odwagę - mówiła w tym samym wywiadzie z 'Plejadą' Teodorska.
 Okładka magazynu 'Playboy'

Więcej zdjęć Małgorzaty Teodorskiej w galerii.

Więcej o:
Copyright © Agora SA