Architektka z programu "Nasz nowy dom" zarabia też w inny sposób. Pomaga jej siostra

Chociaż Martyna Kupczyk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, to stara się chronić prywatność i mało wiemy o jej życiu. Udało się jednak dotrzeć do jej rodzeństwa. Jak się okazuje, z siostrą łączy ją naprawdę wiele.

Martyna Kupczyk zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w "Naszym nowym domu". W programie architektka projektuje wnętrza i nadzoruje remonty mieszkań uczestników. Kobieta zajmuje się architekturą również poza kamerami. Przedsiębiorcza projektantka prowadzi własną firmę. Jednak oprócz tego niewiele wiadomo o prywatnym życiu gwiazdy Polsatu. Mediom udało się dotrzeć do jej siostry, która pomaga jej w biznesie.

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor zdradza szczegóły programu "Nasz nowy dom"

Poznajcie Gabrielę Kupczyk, siostrę architektki z "Naszego nowego domu"

Gwiazda "Naszego nowego domu" jest dość skryta, jeśli chodzi o życie poza programem. Wiadomo, że ma siedmioletnią córkę Kornelię. Jednak serwisowi telemagazyn.pl udało się dotrzeć do innego członka jej rodziny. Gabriela jest o siedem lat starszą siostrą Martyny Kupczyk. Łączy je nie tylko pokrewieństwo, ale również wspólna pasja, którą przekuły we własną firmę. Razem prowadzą galerię, w której zakupić można przedmioty z drugiej ręki, zbierane przez właścicielki na pchlich targach. 

My z siostrą jesteśmy bardzo zżyte, obydwie kochamy chodzić po giełdach staroci, więc czas tę miłość jakoś wykorzystać i przełożyć na pieniądze. Bardzo dobrze nam się pracuje. Obie lubimy ten sam styl, jednak każda wypatrzy coś innego i ciekawego. Cała moja rodzina jest zżyta, więc nie mam problemu, żeby z siostrą prowadzić biznes - zdradziła architektka.

Więcej zdjęć Martyny Kupczyk z rodziną znajdziecie w galerii na górze strony.

Martyna Kupczyk z siostrąMartyna Kupczyk z siostrą fot. facebook/martynakupczykarchitekt

Siostry łączy też telewizja. Gabriela Kupczyk od lat pracuje w show-biznesie

Nie tylko praca w branży wnętrzarskiej łączy siostry. Gabriela Kupczyk również może pochwalić się niemałym stażem pracy w show-biznesie. Jednak próżno jej szukać na ekranie. "Moja siostra całe życie spędziła w show-biznesie, bo całe życie pracowała w telewizji, tylko z tej drugiej strony. Jednak moja siostra jest daleka od tego, żeby pokazywać się przed kamerą, więc tak się losy potoczyły, że ona pracowała z tej drugiej strony, a ja pracuję, pokazując siebie i po prostu tak miało być z nami siostrami!" - tłumaczyła Martyna Kupczyk.

Jak widać, siostry są ze sobą bardzo zżyte i nie mają problemu, aby ze sobą współpracować. Patrząc na to, że obie mają doświadczenie zarówno w telewizji, jak i w wykańczaniu wnętrz, to może kiedyś obie pojawią się w "Naszym nowym domu". Chcielibyście obejrzeć, jak razem pracują?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.