Małgorzata Foremniak zdradziła patent na udany związek. Trzeba spełnić dwa warunki

Małgorzata Foremniak od niedawna znowu jest zakochana. W rozmowie z "Życie na gorąco" zdradziła, jakie jej zdaniem są najlepsze sposoby na stworzenie trwałego związku. Skorzystacie z porad?

Życie uczuciowe Małgorzaty Foremniak od dłuższego czasu było owiane tajemnicą. Aktorka ma za sobą szeroko komentowany związek z Rafałem Maserakiem i małżeństwo z Waldemarem Dzikim. Po rozstaniu z tancerzem niewiele wiedzieliśmy o jej relacjach, aż do teraz! Obecnie Foremniak układa sobie życie u boku producenta, Pawła Jodłowskiego. Para poznała się w pracy, podczas przygotowywania musicalu "Chopin musi umrzeć". Wiemy także, że zakochani żyją na odległość, bowiem partner gwiazdy na co dzień mieszka w Londynie.

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Małgorzata Foremniak udziela związkowych rad. Poleca "tabelę potrzeb" i częste wizyty u psychologa

Małgorzata Foremniak zdradziła, że kieruje się złotymi zasadami, które pozwalają jej na budowanie bezpiecznego związku. Radami w tym temacie podzieliła się z reporterem tygodnika "Życie na gorąco". Aktorka i jej partner sumiennie uzupełniają "tabelkę potrzeb", w której zapisują oczekiwania względem życia i drugiej połówki. Osobom wkraczającym w poważną relację, Foremniak rekomenduje wspólną wizytę u specjalisty. "Uważam, że pary powinny zaczynać swoją relację od wizyty u psychologa. Nie iść tam wtedy, kiedy się źle dzieje, tylko wtedy, kiedy dopiero zaczyna się tworzyć swój wspólny świat".

Małgorzata Foremniak rozkwita u boku Pawła Jodłowskiego

Wiele wskazuje na to, że zasady te faktycznie działają, bo Foremniak w wywiadach podkreśla, że w końcu znalazła wymarzoną stabilizację. Kluczem do stworzenia takiego związku była, w przypadku aktorki, niezależność. "Teraz najwyraźniej zmieniła podejście i żyje niemal jak singielka. Sama robi zakupy i zajmuje się sprawami zawodowymi. Ze swoim partnerem spotyka się na szybkie obiadki – para porozmawia, a później aktorka pędzi dalej" - donosił informator z otoczenia pary w rozmowie z "Super Expressem".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.