Spektakularna metamorfoza gwiazdy "Klanu". Izabela Trojanowska wygląda jak nie ona! Zdradziła przepis na sukces

Izabela Trojanowska przeszła ostatnio spektakularną metamorfozę. 68-letnia gwiazda "Klanu" schudła 15 kg. Jak to zrobiła?

Izabela Trojanowska zawsze zachwycała wyglądem, czy to na ekranie czy też na scenie. Jakiś czas temu postanowiła jednak porządnie wziąć się za siebie. Efekty widać gołym okiem. Teraz gwiazda postanowiła zdradzić, co jest sekretem jej spektakularnej metamorfozy.

Zobacz wideo

Izabela Trojanowska schudła 15 kg. Jak to zrobiła?

68-letnia gwiazda "Klanu" w 2016 roku wydała krążek "Na skos". To wtedy postanowiła zmienić coś w swoim życiu. Widać było, że wyraźnie straciła. W rozmowie z "Faktem" przyznała, co sprawiło, że udało jej się zrzucić aż 15 kilogramów w sześć miesięcy.

Pierwszą zmianą było wprowadzenie nowych, zdrowych nawyków żywieniowych. Trojanowska postanowiła zaufać ekspertom, przerzucając się na tzw. dietę pudełkową. Oczywiście sama dieta nie wystarczy. Aktorka przyznała w wywiadzie, że nigdy nie stroniła od aktywności fizycznej. Uwielbia m.in. nordic walking [spacery z kijami - przyp.red.]. Ale to nie wszystko! Gwiazda postanowiła spróbować również bardziej zaawansowanych metod. Przyznała, że poddawała się zabiegom elektrostymulacji mięśni (EMS).

Super rzecz! Na miejscu otrzymuję mokre ubranie, które na siebie wkładam, jestem podpinana do elektrod i ćwiczę. 20 minut ruchu, a efekty są wielokrotnie lepsze – tłumaczyła wokalistka.

Izabela Trojanowska nie stroni od zabiegów. Ale liftingowi się nie podda!

68-letnia gwiazda niejednokrotnie wspominała, że nieobca jest jej medycyna estetyczna. Głównie skupia się na nawilżeniu i odżywieniu szyi - to właśnie po tym miejscu najszybciej widać starzenie się.

Z wiekiem na przykład moja szyja mi się mniej podoba, więc działam miejscowo takimi zabiegami, które odżywiają. Nie miałam nigdy robionego liftingu twarzy, bo koleżanka aktorka mi to odradziła. Jej skóra zrobiła się byle jaka i cienka, przestrzegła mnie przed tym, więc na pewno żadnego liftingu sobie nie zrobię – wyznała Trojanowska w rozmowie z „Plejadą".
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.