Roksana Węgiel znowu prawie goła. Lawina krytyki pod zdjęciem. Pokazała za dużo?

Roksana Węgiel odkąd skończyła 18 lat, na bok odsunęła wizerunek grzecznej dziewczynki. Postawiła przede wszystkim na odważne stroje. To coraz bardziej nie podoba się fanom wokalistki.

Roksana Węgiel to złote dziecko TVPJesienią 2017 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu TVP2 "The Voice Kids", który wygrała. Później reprezentowała Polskę w Eurowizji Junior. Ponowne zwycięstwo. W programie "Dance Dance Dance" też jej się poszczęściło. W styczniu 2019 roku uzyskała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku. Kilka lat wystarczyło, by 17-letnia Roksana stała się milionerką.

Zobacz wideo Roksana Węgiel

Roksana Węgiel jest już dorosła. I... odsłania coraz więcej ciała

Jak każde dziecko, Roksana również dorosła. I szybko okazało się, że chce być jeszcze bardziej dorosła niż wskazuje na to jej numer pesel. Wiele kontrowersji wywołał jej związek ze starszym o osiem lat producentem muzycznym, Kevinem Mglejem, który jest już ojcem trzyletniego Williama. Para jest już zaręczona i buduje dom. Oprócz tego jednak Roksana na każdym kroku podkreśla, że jest już dorosłą, niezależną kobietą. Pokazuje to również przez coraz odważniejsze stroje. Celebrytka odsłania sporo ciała. Ostatnio Węgiel pochwaliła się fotką z wakacji, na której pozuje w bardzo wyciętym stroju. I za to spłynęła na nią lawina krytyki.

Przesada
Szkoda dziewczyno, że się rozmieniasz na drobne. Studia jakieś planujesz? Czy tylko na śpiewanie stawiasz jako cel w życiu? Potrafiłabyś zrobić coś ambitnego? Zapisać się na kartach historii np. jako pani naukowiec. Śpiewaczek było już wiele i ślad po nich zaginął. Jeśli jesteś taka jak na zdjęciach, to nie daje to zbyt wielkich nadziei na osiągnięcie coś rozumem.
O nie, brzuch na wierzchu - pisali fani.
 

Roksana Węgiel podkreśliła atuty. Na Igrzyskach Europejskich

To niejedyna szeroko komentowana sytuacja, kiedy złota dziewczynka Telewizji Polskiej jest krytykowana za swój strój. Niedawno wokalistka pojawiła się w Krakowie na rozpoczęciu Igrzysk Europejskich. Tam zaszalała z kreacją, która eksponowała jej długie nogi. Wtedy również młoda gwiazdka musiała zmierzyć się z krytyką.

Na scenie wyglądałaś jak znudzona pseudo gwiazdka. Zero energii pasji i chęci... Pokazać tyłek, cycki, wymalowana buzię i tyle. Zgarnąć "hajsy" i do domu. Przykre bo gdzieś się zatraciłaś i nie wiem czy uda Ci się wrócić na odpowiednie tory pomimo pięknego głosu i niesamowitego potencjału - pisała jedna z fanek w komentarzu pod zdjęciem.
 

Roksana Węgiel coraz odważniejsza. Pokazała naprawdę dużoRoksana Węgiel coraz odważniejsza. Pokazała naprawdę dużo instagram.com/roxie_wegiel

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: