Burza wokół okładki z Magdą Gessler. Internauci zarzucają jej, że... pożyczyła nogi

Magda Gessler zapewnia, że jest ponad wiekiem, ale internauci zauważyli, że na nowej okładce "Vivy!" pozwoliła sobie na za dużą ingerencję programu do retuszu. "To jest to niebanie się przemijania?" - pytają.

Photoshop, którego używa się do retuszu przy sesjach zdjęciowych to temat rzeka. Szczególnie gdy jakieś zdjęcie trafia na okładkę magazynu z "wyższej półki", za jaki np. reklamuje się dwutygodnik "Viva!". Teraz wiele emocji wśród internautów wzbudza nowy numer gazety, na której można zobaczyć Magdę Gessler. "Żyję, tak jak chce" - brzmi cytat z wywiadu z gwiazdą TVN, który promuje rozmowę. Patrząc na okładkę, internauci ubolewają nad zbyt dużą ingerencją grafika.

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka"

Magda Gessler poruszyła temat przemijania

Magda Gessler 10 lipca skończy 70 lat. Z tego powodu w nowym wywiadzie gwiazdy "Kuchennych rewolucji" nie mogło zabraknąć kwestii wieku. Według restauratorki, metryka ją nie ogranicza i nie spędza snu z powiek. Przemijanie ma jej nie dotyczyć. "Ja jestem poza wiekiem. Przez całe życie robiłam to, co sobie wymyśliłam. Trenuję swoją głowę, dobre emocje. Bliżej mi jest do młodych ludzi. Wyłoniłam się z energii, która nie jest normalna. Swojego życia nie stymuluję na siłę, bo to, co siedzi w mojej głowie, nie wymaga podkręcania" - wyznała w "Vivie!".

Okładka 'Vivy!' z Magdą GesslerOkładka 'Vivy!' z Magdą Gessler Fot. instagram.com/viva_magazyn

Internauci komentują nową okładkę "Vivy!" z Magdą Gessler. Pożyczyła nogi?

Internauci nie przeszli obojętnie obok nowej okładki "Vivy!". Według nich Magda Gessler jest na niej nadmiernie wyretuszowana. Pojawiły się nawet opinie z przymrużeniem oka, że nogi, które teraz prezentuje, nie należą do niej. Jedna z osób zauważyła, że na okładce jedno ze zdań reklamujących wywiad to: "Nie boi się przemijania", a to zdjęcie ma temu przeczyć. "Nogi to chyba pożyczone od Rozenek albo kogokolwiek w tym stylu"; "Ale retusz. To jest to niebanie się przemijania?"; "I pomyśleć, że ta pani ma prawie 70 lat?"; "Jest pani pewną siebie kobietą, to po co ten Photoshop?", "Grafik zaszalał", "Na zdjęciach, które robi sama, wygląda jak zupełnie ktoś inny. Która Magda jest prawdziwa?" - czytamy pod postami z okładką, które znalazły się na profilu "Vivy!" czy "Vogule Poland". Póki co Magda Gessler nie odniosła się do tych opinii. Więcej jej naturalnych zdjęć bez ingerencji grafików, znajdziecie w naszej galerii na góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.