Michał Wiśniewski o związku z mężczyzną. "Nie dostałem miłości od kobiety"

Związki Michała Wiśniewskiego zawsze były bardzo medialną sprawą, a jego śluby i rozwody śledziła cała Polska. Tym razem muzyk otworzył się na temat swojej relacji z mężczyzną.

Michał Wiśniewski jest jednym z tych artystów, którzy często bywają na medialnym świeczniku. W przypadku wokalisty Ich Troje jest to najczęściej za sprawą kolejnych miłości muzyka, który rozwodzi się niemal tak szybko, jak szybko się żeni. Mało jednak osób pamięta, że w przeszłości, wokalista związywał się także z mężczyznami. 

Zobacz wideo Ania Świątczak zdradziła kulisy wychowania dzieci z Michałem Wiśniewskim [MAMY CZAS]

Michał Wiśniewski opowiedział o swoich związkach z mężczyznami 

Wokalista Ich troje w 2007 roku zdobył się na bardzo osobisty wywiad dla portalu Gaylife.pl. Wyznał w nim, że ma za sobą związki również z mężczyznami. Opowiedział w nim również o tym, jak w przeszłości grał koncerty w klubach gejowskich w Łodzi i Warszawie, do których zresztą uczęszczał sam ze swoim chłopakiem. "Ja nigdy tego nie ukrywałem. Taka była moja droga i takie doświadczenia". 

Michał Wiśniewski w tej samej rozmowie wyznał również, dlaczego spotykał się z przedstawicielami tej samej płci. "Myślę, że moja homoseksualna przeszłość wynikała przede wszystkim z tego, że nie mogłem znaleźć tego, czego szukałem. Byłem kiedyś z facetem, gdyż najwyraźniej nie dostałem miłości od kobiety" - tłumaczył. Jednocześnie przyznał, że nie udało mu się nigdy zbudować trwałej relacji z mężczyzną: "Gwarantuję ci, były takie próby. Bardzo się starałem". 

Więcej zdjęć Michała Wiśniewskiego znajdziecie w galerii na górze strony.

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski fot. instagram / m_wisniewski1972

Wszystkie małżeństwa Michała Wiśniewskiego. Trochę ich było

Michał Wiśniewski jest głównie znany z bycia liderem kultowej grupy przełomu lat dwutysięcznych - Ich Troje, z którą występował nawet dwa razy na Eurowizji. Jednak media bardziej interesują kolejne małżeństwa i rozwody wokalisty, których ma trochę na swoim koncie. Pierwszą żoną piosenkarza była Magda Femmę, z którą zresztą założył zespół. 

Jednym z najsłynniejszych wydarzeń w życiu muzyka było zapewne nagranie reality show "Jestem jaki jestem". Mężczyzna zamieszkał w domu wypełnionym kamerami, a widzowie śledzili jego codzienne życie. Elementem programu była transmisja ze ślubu z Mandaryną, który odbył się na kole podbiegunowym. Kolejne wesele Wiśniewskiego było nie mniej spektakularne. Sakramentalne "tak" wokalista powiedział Annie Świątczak w Las Vegas. 

Czwarte wesele lidera Ich Troje było już nieco spokojniejsze. Tym razem mężczyzna postawił na uroczystość nieco skromniejszą, bo w Polsce. Natomiast o ostatnim ślubie Wiśniewskiego nadal nie wiemy zbyt dużo, bo para zdecydowała się nie upubliczniać jego okoliczności. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.