Niechlubne fakty z jego przeszłości wyszły na jaw. Tak potraktował narzeczoną

Tomasz Szczepanik bardzo długo nie mówił o przeszłości. Jednak w jednym z wywiadów wyznał, że miał zaplanowany ślub, ale poznał inną kobietę. Postanowił zerwać z narzeczoną.

Zespół Pectus powstał w 2005 roku. Tworzą go głównie bracia, liderem grupy jest Tomasz. Szczepanikowie w 2018 roku pojawili się w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie na jaw wyszło kilka tajemnic członków zespołu. Zdarzało się, że mieli te same dziewczyny - taka sytuacja zdarzała się głównie między bliźniakami - ale to nie wszystko. Tomasz Szczepanik przyznał się, że miał narzeczoną, którą zostawił.

Zobacz wideo Wiedzieliście o tym?

Tomasz Szczepanik z Pectusa zostawił narzeczoną. Przyczyną inna kobieta

Szczepanik zerwał z narzeczoną dziewięć dni przed ślubem. "Kiecka wisiała w szafie. Specjalnie jechałem do Warszawy po nią. Zakochałem się w kimś innym. W swojej obecnej menadżerce" - wyznał w show Wojewódzkiego. Jak zareagowali jego bliscy? "Połowa rodziny była zdruzgotana, a druga uważała, że jestem bohaterem" - dodał. Nie ukrywa, że nie żałuje, bowiem do tej pory tworzy szczęśliwy związek z Moniką Paprocką-Szczepanik.

Lider zespołu nieco więcej szczegółów z tej historii zdradził później. W rozmowie z TVP Kobieta ujawnił, jak poinformował narzeczoną o swojej decyzji. " Powiedziałem jej wprost, wydawało mi się to nieuniknione. Powiedziałem jej, że 'nie mogę cię oszukiwać po fakcie'. Nie jestem na to gotowy w tym momencie i do ślubu nie dojdzie" - zdradził. Co więcej, Paprocka miała też wtedy męża, ale rozwiodła się z nim dla Szczepanika. Była matką dwójki dzieci. "Żyjemy w rodzinie patchworkowej" - podkreślił lider zespołu Pectus. Razem z żoną doczekali się syna Stasia. Szczepanikowie są nie tylko małżonkami, lecz Monika jest także jego menadżerką. Jak udaje im się to wszystko pogodzić? Przeczytacie o tym TUTAJ

Tomasz Szczepanik z żonąTomasz Szczepanik z żoną kkatny / KTNY KAROL/KAPiF.pl

Szczepanik Tomasz PectusSzczepanik Tomasz Pectus KAPiF.pl / KAPiF.pl

Tomasz SzczepanikTomasz Szczepanik fot. Kapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.