To dopiero rzadki widok. Klaudia El Dursi pokazała internautom przystojnego partnera

Klaudia El Dursi należy do grona tych osób, które nie lubią publikować zdjęć swoich partnerów. Prowadząca "Hotel Paradise" zrobiła jednak wyjątek i podzieliła się ze swoimi fanami wyjątkową chwilą. Na fotografii, którą opublikowała znalazł się jej ukochany i dwójka dzieci. Widok jest bardzo słodki.

Na instagramowym koncie Klaudii El Dursi zrobiło się naprawdę gorąco. Prowadząca "Hotel Paradise" postanowiła uchylić nieco rąbka tajemnicy i pokazać swojego obecnego partnera. Mężczyzna został uchwycony w towarzystwie dzieci. Jeden z chłopców jest jego biologicznym synem. Patrząc na uśmiechnięte miny całej trójki można śmiało stwierdzić, że z całą pewnością był to udany spacer.

Zobacz wideo Edyta Zając ma konflikt z Klaudią El Dursi? "My się nawet nie znamy"

Klaudia El Dursi nie jest już tak tajemnicza, jak kiedyś. Prowadząca "Hotel Paradise" pokazała swojego ukochanego na Instagramie

Intagramowy post Klaudii El Dursi wywołał ogromne emocje wśród jej fanów. Kobieta podzieliła się z nimi zdjęciami przepełnionymi radością i miłością. Znalazł się na nich Jacek Leszczyński, czyli obecny partner ciemnowłosej piękności. Towarzyszy mu dwójka chłopców, którą para wspólnie wychowuje. Widać, że fotografie zostały wykonane z zaskoczenia i nie ma tam mowy o pozowaniu. Całość wypadła niezwykle naturalnie.

Długo się zastanawiałam co napisać, czy te zdjęcia wymagają komentarza.. czy przemycić trochę prywaty i napisać jakie mam szczęście, że moje dzieci maja takiego tatę. Zbyt dużo emocji i słów ciśnie się na usta, wiec tak to pozostawię. #thankyou J - napisała Klaudia El Dursi na swoim instagramowym koncie.
 

Czym zajmuje się ukochany Klaudii El Dursi? Pracuje w całkiem innej branży

Klaudia El Dursi i Jacek Leszczyński na co dzień zajmują się zupełnie innymi rzeczami. Prowadząca "Hotel Paradise" doskonale odnajduje się w polskim show-biznesie. Jej partner jest natomiast prezesem firmy transportowej. Dogląda on przede wszystkim transportów krajowych i zagranicznych. Mimo życia w dwóch różnych światach zakochani tworzą świetnie dobraną parę.

Więcej o: