Georgina Rodriguez pręży się w skąpym bikini na Instagramie. Paparazzi też robili zdjęcia. Jak wygląda bez retuszu?

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo wygrzewają się na luksusowym jachcie nieopodal Sardynii. Celebrytka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami w skąpym bikini. Ujęcia paparazzi wyglądają już nieco inaczej...

Georgina Rodriguez to jedna z najpopularniejszych WAGs na świecie. Wszystko za sprawą jej związku z Cristiano Ronaldo. Argentyńska modelka urodzona w Buenos Aires zdaje sobie sprawę ze swoich atutów. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się zdjęciami w strojach kąpielowych. Wszystko wskazuje jednak na to, że dokonuje ostrej selekcji ujęć, a może także nieco je przerabia. Porównaliśmy zdjęcie z Instagrama celebrytki z tymi, które zrobili paparazzi. Różnicę widać jak na dłoni. 

Zobacz wideo Georgina Rodriguez pobiera specjalne lekcje twerkowania. Co za ruchy!

Georgina Rodriguez na gorących kadrach z Sardynii 

Cristiano Ronaldo jest już poza sezonem piłkarskim. Tą okazję wykorzystała Georgina Rodriguez i namówiła ukochanego na rodzinny wypad na Sardynię. Tam razem cieszyli się z uroków słonecznej pogody i wakacyjną aurą. Naczelna WAGs pochwaliła się na Instagramie gorącymi kadrami w skąpym bikini. Zdjęcia bardzo spodobały się fanom i zdobyły jak dotąd aż pięć milionów polubień. W komentarzach aż zaroiło się od zachwytów i komplementów. 

 

Cristiano i Georgina na luksusowym jachcie. Paprazzi nie dali im spokoju 

Celebrycka para wygrzewa się na pokładzie luksusowego jachtu Cristiano Ronaldo, Azimut Grande 27. Tam nie ustrzegli się aparatów wścibskich paparazzi. Jak bardzo ich fotografie różnią się od tych wstawionych przez Georginę na profil w mediach społecznościowych? Oceńcie sami. Być może, tak jak Maryla Rodowicz, nie ma nic przeciwko retuszowi zdjęć, a najważniejsze dla niej, żeby na zdjęciach wyglądała dobrze - więcej fotografii znajdziecie naturalnie w naszej galerii na górze strony. Myślicie, że Georgina przerabia swoje fotografie na Instagramie?

Georgina RodriguezGeorgina Rodriguez Fot. Ciao Pix / Shutterstock / SplashNews.com/EN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.