Izabela Macudzińska i kolejna metamorfoza. Ma nową fryzurę: Pięknie wyglądasz

Izabela Macudzińska, gwiazda "Królowych życia", jak na prawdziwą królową przystało, szybko się nudzi. Jej liczne metamorfozy zaskakują fanów. Na co postawiła tym razem?

Izabela Macudzińska była jedną z największych gwiazd topowego show telewizji TTV - "Królowe życia". Celebrytka ma na siebie wyjątkowy pomysł - ciągle eksperymentuje ze swoim wyglądem. A to zmienia fryzurę, a to coś na ciele. Trudno za nią nadążyć.

Zobacz wideo Izabela Macudzińska

Izabela Macudzińska przeszła kolejną metamorfozę. Jak się prezentuje?

39-letatka postawiła na kolejną zmianę. Nie omieszkała się nią pochwalić na każdym możliwym portalu społecznościowym, tak, żeby przypadkiem jej metamorfoza nie umknęła mediom. Zatem zdjęcia celebrytki pojawiły się nie tylko na jej prywatnym profilu (który obserwuje ponad pół miliona użytkowników), ale również na instagramowym profilu swojego sklepu z odzieżą, który prowadzi wraz z mężem. Celebrytka zaprezentowała nową fryzurę. Tym razem postawiła na long boba. Trzeba przyznać, że Macudzińskiej pasuje taka elegancka wersja. Dłuższy bob podkreśla jej rysy twarzy i z pewnością jest wygodniejszy na upały. Co prawda w Polsce na próżno ich szukać, ale celebrytka w końcu szaleje teraz na Majorce. 

 

Izabela Macudzińska rozgrzewa fanów zdjęciami z wakacji. I prezentuje nowy fryz

Influencerka, jak już wspomnieliśmy, przebywa obecnie na wakacjach. Dodaje zdjęcia, na których prezentuje nie tylko nową fryzurę, ale również chwali się sylwetką. Obserwatorzy pod postami ruszyli z lawiną komentarzy. "Pięknie wyglądasz" - pisał jeden z internautów. "Ale opalona! Bardzo ładnie i elegancko" - wtórował drugi. "Urzekająca pani Iza... Pozdrawiam słonecznie" - napisał jeszcze inny. Zdjęcia Izabeli Macudzińskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.