Skórzyński i Michałowski zaskakująco pożegnali na antenie zwolnionych prowadzących. Wyszło słabo

Damian Michałowski i Krzysztof Skórzyński odnieśli się w piątek do zwolnień z "Dzień dobry TVN". Ich słowa w obliczu zmian w programie niestety nie wyjaśniły za dużo.

22 czerwca widzowie dowiedzieli się, że z "Dzień dobry TVN" zwolniono Annę Kalczyńską, Andrzeja Sołtysika, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Agnieszkę Woźniak-Starak i Małgorzatę Ohme. Dzień po ogłoszonej rewolucji poranny program poprowadzili Krzysztof Skórzyński i Damian Michałowski. Mężczyźni na koniec wydania odnieśli się na antenie do zmian. Co powiedzieli?

Zobacz wideo Studio Dzień Dobry TVN - Małgorzata Rozenek inaczej odbierała je, gdy jeszcze bywała gościem!

Pożegnanie prowadzących na antenie "Dzień Dobry TVN"

Słowa Damiana Michałowskiego i Krzysztofa Skórzyńskiego wydają się zaskakujące w obecnej sytuacji. Panowie nie mogli nachwalić się współprowadzących program, podkreślając ich zasługi dla show. Dlaczego w takim razie ich zwolniono, skoro byli tacy świetni i profesjonalni? Tego niestety nie powiedziano, a to wydaje się kluczowe. Zamiast tego powtórzono niemal kropka w kropkę to, co podawało kilkanaście godzin wcześniej biuro prasowe TVN.

Nie ma takich słów, żeby opisać, jak bardzo włożyliście swoje cegiełki do tego, że "Dzień dobry TVN" jest w tym miejscu, w którym teraz jest, że jest to najlepsza telewizja śniadaniowa w tym kraju. Bardzo serdecznie wam dziękujemy za profesjonalizm - powiedział na antenie Damian Michałowski.
Za wasze serce, za to, że byliście cały czas z nami i w naszych sercach jesteście. Cały czas jesteście naszymi koleżankami i kolegami - dodał Krzysztof Skórzyński.
Zawsze będziecie rodziną "DDTVN" i tego nigdy nie zapomnimy - wtrącił jeszcze Skórzyński.

Damian Michałowski i Krzysztof SkórzyńskiDamian Michałowski i Krzysztof Skórzyński Fot. screen 'Dzień dobry TVN' TVN

Kalczyńska zaskoczona zmianami

Na koniec tego mało konkretnego przemówienia, prezenterzy ogłosili, że jesienią w programie będą trzy pary w składzie: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. 

Myślicie, że zwolnione osoby docenią słowa Michałowskiego i Skórzyńskiego wypowiedziane na koniec piątkowego wydania "Dzień dobry TVN"? Przypomnijmy, że Anna Kalczyńska mówiła Plotkowi na gorąco, że nie spodziewała się takich rewolucji w programie. "Mogę na razie powiedzieć tylko, że jestem zaskoczona. To nie była moja decyzja" - powiedziała nam dziennikarka. 

Póki co, niejasny jest los Filipa Chajzera, który od 2019 roku współprowadził "DDTVN" ze zwolnioną Małgorzatą Ohme. Od niedawna prezenter przebywa na zwolnieniu lekarskim.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.