Kasia Kowalska nie miała szczęścia w miłości. Teraz znów jest zakochana. "Czekałam dekadę"

Kasia Kowalska jest zakochana. Po dwóch nieudanych związkach, w końcu znalazła szczęście. Kto jest jej wybrankiem?

Kasia Kowalska to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiej estrady. W latach 90. wszyscy śpiewali jej piosenki. Artystka zalicza się do gwiazd, które sprzedały największą ilość płyt w Polsce. Udana kariera nie szła w parze ze szczęśliwym życiem prywatnym. Gwiazda była w dwóch poważnych związkach. Z muzykiem Kostkiem Joriadisem oraz z perkusistą Marcinem Ułanowskim. Z pierwszym doczekała się córki, a z drugim syna. Nigdy jednak nie wyszła za mąż. Kowalska podzieliła się świetną nowiną. Jej serce znowu jest zajęte.

Zobacz wideo Beata Kozidrak wyznała: Graliśmy z playbacku, taśma stanęła

Serce Kasi Kowalskiej znowu jest zajęte. Kim jest jej wybranek?

Z Kostkiem Joriadisem przez długi czas tworzyli udany związek. Wszystko zmieniło się, gdy artystka zaszła w ciążę. Kowalska nie znosiła jej za dobrze, a muzyk miał ją zastraszać i namawiać do ukrywania swego stanu czy nawet do aborcji. Z drugim partnerem Marcinem Ułanowskim, również rozstała się z powodu dzieci. Perkusista nie cieszył się z roli ojca. Po dwóch nieudanych związkach artystka skupiła się na wychowywaniu dzieci i walce z boreliozą. Jak się okazuje, znowu jest zakochana. W programie "W bliskim planie" wyznała, że jest w związku. Nie zdradziła jednak za wiele.

Tak, jestem w związku! Czekałam dekadę. Ta dam! Jestem bardzo szczęśliwa. Ale nic więcej nie będę mówić, bo po co w tym wszystkim dłubać. To lepiej zachować dla siebie. Jest przystojny dla mnie, ale na tym etapie, czy to jest najważniejsze? Ja powiem tak, i to będzie największy komplement. Bardzo żałuję, że mój tata nie zdążył go poznać. Myślę, że bardzo by się polubili - stwierdziła.

Mówiła, że jest miłością jej życia. Historia związku Kasi Kowalskiej i Marcina Ułanowskiego

Kasię Kowalską i Marcina Ułanowskiego połączyła wspólna pasja: muzyka. Zanim wokalistka związała się z "Ułanem" długo szukała miłości. Wszystko więc wskazywało na to, że szczęście odnalazła właśnie z perkusistą. W 2008 roku na świat przyszło wspólne dziecko pary - syn, Ignacy. Początkowo Ułanowski nie potrafił odnaleźć się w roli ojca. Wokalistka wspominała wówczas, że tak naprawdę została w domu sama. Para jednak nie potrafiła się odnaleźć w wirze codziennych obowiązków. Coraz rzadziej widywano ich razem publicznie. Również prywatnie nastał kryzys. Media donosiły najpierw, że mężczyzna zaczął spędzać więcej czasu z nową znajomą niż Kowalską. Później próbowali ratować relację, ale na próżno. Ostatecznie ich drogi rozeszły się 2011 roku, co wywołało niemałe zaskoczenie zarówno wśród fanów, jak i w bliskim otoczeniu gwiazdy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.