Gwiazda TVP urodziła. Zdradziła płeć i imię drugiego dziecka

Gwiazda TVP Info, Kaja Moskaluk kilka dni temu przywitała na świecie drugie dziecko. Prezenterka uchodzi raczej za skrytą osobę. Zdradziła płeć i imię pociechy.

Kaja Moskaluk jest reporterką i prezenterką TVP Info. Dziennikarka w połowie stycznia podzieliła się ze światem radosną nowiną. Za pomocą mediów społecznościowych ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Wstawiła wówczas zdjęcie w dresie, eksponując ciążowe krągłości, a obok niej stała córka Lena, która przyszła na świat w 2021 roku.  "I o to właśnie chodzi" - napisała wtedy Moskaluk pod spodem.

Zobacz wideo Narodziny dziecka

Gwiazda TVP Info urodziła. Zdradziła płeć i imię dziecka

Gwiazda Telewizji Polskiej niezwykle cieszyła się, że jej córeczka tak szybko będzie miała rodzeństwo. -"Zawsze chciałam, żeby była mała różnica między moimi dziećmi" - pisała na Instagramie. Chętnie eksponowała ciążowe krągłości w mediach społecznościowych. Nie brakowało eleganckich stylizacji, w których występowała również na wizji. W niedzielę 18 czerwca pochwaliła się zdjęciami nowonarodzonego dziecka. Jak się okazało, jest to druga dziewczynka. Dostała imię Michalina i przyszła na świat w połowie czerwca. Jak wyjawiła, Lenka już poznała młodszą siostrę i nawet trzymała ją w ramionach. 

Już mam je razem - napisała Moskaluk pod wzruszającym filmikiem ze zdjęciami.

Gwiazda TVP urodziła. Zdradziła płeć dzieckaGwiazda TVP urodziła. Zdradziła płeć dziecka instagram.com/kajamoskaluk_kajcik

Ważnymi wiadomościami dzieli się na Instagramie. Kaja Moskaluk podobnie pisała o pierwszej córce

Dwa lata temu, gdy na świat przyszła jej pierwsza córka, Kaja Moskaluk, również pochwaliła się tym na Instagramie. Dziennikarka często publikuje zdjęcia, na których wspólnie spędzają czas. Stara się jednak za bardzo nie pokazywać twarzy dziecka - najczęściej widzimy Lenę z profilu. Jak każda młoda mama, nie ukrywa, że jest dumna ze swojej pociechy. - Zjem z miłości - pisze o dziewczynce. Gwiazda TVP Info w swoich mediach społecznościowych wstawiała niegdyś również zdjęcia ze ślubu, który niewątpliwie był jednym z ważniejszych dni w jej życiu. Na razie nie jest wiadomo, kim jest jej partner, prezenterka zdradziła jedynie, że poznała go w TVP. Jedno jest pewne - od dwóch lat spełnia się nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. Gratulujemy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.