Czym Zamachowski ujął Muskałę? "Cudowne poczucie partnerstwa". Wymieniła coś jeszcze

Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski tworzą związek od ponad dwóch lat. Niedawno aktorka wypowiedziała się na temat ich relacji.

Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski są parą od dwóch lat. Aktorzy poznali się podczas pracy na planie spektaklu "Oszuści". W tamtym czasie Zamachowski był po głośnym rozstaniu z Moniką Richardson. Dziennikarka wyznała wówczas, że "w ich związku na etapie zakochania nie narodziła się miłość". Dodała, że oboje dopuścili się zdrady. Byli razem aż dziesięć lat. Po tych trudnych chwilach ukojeniem dla Zamachowskiego była właśnie Muskała. Stwierdzili, że połączyło ich przede wszystkim podobne podejście do życia.

Zobacz wideo Monika Richardson wróciła do nazwiska pierwszego męża. Jego reakcja? WOW

Gabriela Muskała wypowiedziała się na temat związku z Zamachowskim

Gabriela Muskała niedawno wypowiedziała się na temat związku z Zamachowskim. Wyznała, że ujął ją uczciwością i szczerością. O szczegółach ich relacji opowiedziała w podcaście "Porażka, czyli sukces", którego prowadzącą jest Anna Zejdler. Podkreśliła, że związek z artystą nie należy do najłatwiejszych. Pomimo tego mężczyźni, na których trafiała, bardzo ją inspirowali, a także byli obdarzeni wyjątkowym poczuciem humoru. Te cechy ceni sobie najbardziej w drugich połówkach.

 

Aktorka wyznała, dlaczego Zamachowski jest dla niej idealnym partnerem. Mężczyzna urzekł ją swoim podejściem do życia i charakterem. "Cudowne poczucie partnerstwa i swobody, akceptacji absolutnej i to, że ja się z tym człowiekiem mogę śmiać przede wszystkim. Ale też mogę mu się wypłakać w ramię, jak trzeba, i pomóc, jak jemu jest ciężko" - powiedziała. Muskała podkreśliła także, że ona sama w związku stara się być pełna cierpliwości. Jest także bardzo emocjonalna.  

Zbigniew Zamachowski zdenerwował się z powodu pytania o Monikę Richardson

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Monice Richardson i Zbigniewowi Zamachowskiemu nie spieszy się ze sfinalizowaniem formalności rozwodowych. W rozmowie z "Twoim Imperium" dziennikarka wyznała, że nie dostała pozwu. Przyznała, że z pewnością dojdzie do rozwodu, ale żadna strona nie chce z tego robić medialnej afery. Jakiś czas po tej sytuacji portal Fakt.pl kontaktował się z Zamachowskim, aby zapytać o jego zdanie w tej sprawie. Rozmowa jednak szybko się zakończyła. Aktor odpowiedział krótko i na temat. "Monika mnie już nie interesuje. Proszę mnie o nią nie pytać" - wyznał. Dodał, że nie życzy sobie pytań na temat życia prywatnego. ZOBACZ TEŻ: Monika Zamachowska przeżywa rozstanie ze Zbigniewem, ale na horyzoncie kręci się adorator. "Wcześniej był niezauważalny"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.