Marina w sukni Hailey Bieber na premierze teledysku. Wspierała ją cała rodzina. Mama i teściowa skradły show

12 czerwca w Warszawie odbyła się premiera nowego teledysku Mariny, do piosenki "W Blasku". Artystka na tę okazję wybrała błyszczącą kreację. Mogła liczyć na wsparcie męża i najbliższych członków rodziny.

Marina Łuczenko-Szczęsna 9 czerwca wystąpiła w Opolu na 60. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej. Przedpremierowo zaśpiewała nowy singiel. Towarzyszył jej mąż, Wojciech Szczęsny wraz z synem Liamem, a nawet pies małżeństwa. W czasie, kiedy artystka miała próby, piłkarz z pociechą zwiedzali m.in. opolskie zoo. Artystka nie zwalnia tempa. Właśnie odbyła się zapowiadana przez nią premiera teledysku. Na tę okazję wybrała spektakularną kreację i jeszcze odważniejsze buty. Widać, że kocha modę i zna się na najgorętszych trendach

Zobacz wideo Marina pracowała jako 14-latka. Jak poradziła sobie z maturą?

Marina olśniła na premierze teledysku. Wspierała ją cała rodzina 

Marina ma za sobą pracowite tygodnie. Wokalistka pieczołowicie przygotowywała się do debiutanckiego występu na opolskiej scenie. Dała popis talentu i skradła show w tiulowej kreacji, w której wyglądała jak księżniczka. Na Instagramie zapowiadała premierę nowego teledysku. 

Już dziś premiera "W Blasku". O 19:30 na moim YouTubie. Bądźcie czujni! - pisała.
 

Marina wykonała niezwykle wzruszający utwór na scenie w Opolu z zespołem Sound'n'Grace. W teledysku do piosenki "W Blasku" wystąpiła z anielskimi skrzydłami. Na premierę wybrała błyszczącą i dopasowaną do ciała kreację. W podobnej jakiś czas temu pojawiła się Hailey Bieber. Uzupełniła ją o buty na niebotycznie wysokiej platformie i małą torebkę. Na scenie nie kryła wzruszenia. Tego dnia wspierała ją nie tylko rodzina męża, łącznie z bratem Wojciecha Szczęsnego i ich mamą, ale i rodzice Łuczenko-Szczęsnej. Rodzicielka artystki zachwyciła w białym zestawie. 

Marina w 'naked dress' na premierze teledysku. Wspierał ją mąż i synMarina w 'naked dress' na premierze teledysku. Wspierał ją mąż i syn Fot. AKPA

Cały teledysk możecie obejrzeć poniżej. Marina Łuczenko może się pochwalić wspierającą rodzinę. Jak wam się podobają ich stylizacje? 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA