Cristiano Ronaldo zabrał głos. Chodzi o Georginę. "Moja rodzina jest zawsze ze mną"

Od dłuższego czasu w mediach pojawiają się plotki o kryzysie w związku Cristiano Ronaldo i Geroginy Rodriguez. W końcu głos postanowił zabrać sam zainteresowany.

Pod koniec 2022 roku wyszło na jaw, że Cristiano Ronaldo podpisał trzyletni kontrakt z saudyjskim klubem Al Nassr. Wraz z rodziną przeprowadził się więc do Arabii Saudyjskiej. Wtedy zaczęły pojawiać się pierwsze plotki o kryzysie w jego związku z Georginą Rodriguez, która miała "wydawać zbyt dużo pieniędzy". Nasiliły się one szczególnie w kwietniu 2023 roku. Wtedy para miała kilkukrotnie się pokłócić. Prowadzący portugalski program "Noite das Estrelas" Leo Caeiro zakomunikował nawet, że para jest ze sobą tylko na pokaz. 

Zobacz wideo Cristiano Ronaldo
Nie jest najlepiej w ich związku i prawdopodobnie się rozstaną. Rzeczywistość jest taka, że Portugalczyk ma jej dość. Ślubu nie będzie - powiedział podczas transmisji.

Cristiano Ronaldo się wkurzył. Zabrał głos w sprawie Georginy

Piłkarz postanowił w końcu odnieść się do pogłosek, mówiących o ich rzekomym rozstaniu. W ten sposób uciął wszelkie spekulacje.

Moja rodzina jest zawsze ze mną, Gio jest ze mną we wszystkich moich projektach i ja też ją wspieram i popieram w stu procentach. Ona zawsze będzie ze mną, a ja z nią, we dwoje jesteśmy znacznie silniejsi" - zakomunikował, cytowany przez Mundo Deportivo.

Nie tak dawno temu Cristiano zaspokoił również ciekawość fanów odnośnie swojej przyszłości. W wywiadzie dla kanału Saudi Pro League nie pozostawił wątpliwości, że chce zostać w Al Nassr. - Jestem szczęśliwy. Chcę tutaj kontynuować moją karierę i tak będzie - zakomunikował.

Wcześniej głos zabrała też Georgina. Rzuciła wymownym tekstem

Zanim jednak Cristiano wyraził swoje zdanie, głos zabrała jego partnerka Georgina. Wrzuciła wówczas na Instagramie relację i dodała wymowny cytat. - Zazdrosny wymyśla plotkę, plotka się rozchodzi, a idiota w nią wierzy - przekazała .

Para pojawiła się ostatnio wspólnie w Madrycie, gdzie Cristiano zaprezentował swój nowy projekt wody alkalicznej "Ursu9". 38-latek jest z młodszą o 10 lat Georginą w związku już od 2016 roku. Mają ze sobą dwójkę dzieci, a ponadto oboje wychowują razem trójkę potomków piłkarza. Ich matka do tej pory pozostaje nieznana.