Klaudia Halejcio wyprawiła luksusowe przyjęcie urodzinowe dla córki. Włóżcie okulary. Blask aż razi

Klaudia Halejcio miała nie lada powód do radości. Jakiś czas temu jej córka świętowała drugie urodziny. W związku z tym celebrytka postanowiła zorganizować huczne przyjęcie. Impreza była iście wystawna. Złote stoły i diamentowe żyrandole to dopiero początek.

Klaudia Halejcio gości w polskim show-biznesie od lat. Zaczynała od aktorstwa, ale dziś prowadzi aktywną działalność w mediach społecznościowych i z tym jak na razie wiąże swoją przyszłość. Celebrytka od kilku lat jest w związku z bogatym biznesmenem, Oskarem Wojciechowskim. Para wspólnie wychowuje córkę, która przyszła na świat w czerwcu 2021 roku i otrzymała imię Nel. Kulisami z życia Klaudia Halejcio chętnie dzieli się na Instagramie. Tak samo było i w ten weekend. Celebrytka zrelacjonowała huczne przyjęcie urodzinowe, jakie wyprawiła dziecku. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio wyśmiewa Tamarę Gonzalez Pereę śpiewającą "heja ho"

Klaudia Halejcio wyprawiła córce przyjęcie. "Na bogato" to mało powiedziane. Tylko spójrzcie na te aranżacje 

Jakiś czas temu Nel obchodziła drugie urodziny. Z tej okazji Klaudia Halejcio opublikowała na Instagramie kilka ujęć z profesjonalnej sesji fotograficznej, które urozmaiciła uroczym podpisem. "Moja słodka solenizantka" - napisała. Na tym jednak świętowanie się nie zakończyło. Kilka dni później celebrytka postanowiła zorganizować dziecku przyjęcie rodem z bajki Disneya. 

Na samym początku Klaudia Halejcio podzieliła się relacjami z przygotowań. Impreza organizowana była na świeżym powietrzu. Do ogrodu celebrytki wkroczyła specjalna ekipa, która zajęła się rozstawianiem stołów, namiotów i przygotowywaniem dekoracji. 

Klaudia Halejcio zorganizowała córce bajkowe przyjęcie urodzinoweKlaudia Halejcio zorganizowała córce bajkowe przyjęcie urodzinowe Instagram/@klaudiahalejcio

Już po tym filmiku można było wywnioskować, że przyjęcie będzie iście wystawne. Pojawiły się świeże kwiaty, a kolorem przewodnim był róż i biel. Gdy mała Nel zobaczyła efekt końcowy, była wprost oczarowana.

Klaudia Halejcio zorganizowała córce bajkowe przyjęcie urodzinoweKlaudia Halejcio zorganizowała córce bajkowe przyjęcie urodzinowe Instagram/@andziaks

Później na imprezę przybyli liczni goście. Wśród nich znalazła się Andziaks, która zrelacjonowała przebieg wydarzenia. Na dodanych przez nią zdjęciach mogliśmy zobaczyć jeszcze więcej dekoracji rodem z królewskiego przyjęcia. Na zielonej trawie zostały rozstawione eleganckie stoły, pokryte pudrowo różowymi obrusami i okazałą zastawą. Do tego zostały dobrane modne w tym sezonie wiklinowe krzesła o białym kolorze. Nad stołami zostały rozciągnięte kwiatowe kompozycje, do których przymocowane były diamentowe żyrandole. W tle widać było rozstawiony biały dmuchany zamek dla dzieci, który zdobiły liczne aranżacje z różowych balonów. 

Klaudia Halejcio zorganizowała córce urodziny. Złote stoły uginały się od słodkości

Na kolejnych relacjach zamieszczanych przez Andziaks na Instagramie mogliśmy zerknąć na wyrafinowane menu. Jedzenie serwowane było w namiotach. Na spektakularnych złotych stołach pełno było pyszności. Rozmaite ciasta, lody oraz babeczki ozdobione były różowym lukrem i sezonowymi owocami. Trzeba przyznać, że całość robiła piorunujące wrażenie. "Jest przepięknie" - skwitowała Andizaks. Więcej zdjęć z przyjęcia urodzinowego córki Klaudii Halejcio możecie zobaczyć w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Klaudia Halejcio zorganizowała córce bajkowe przyjęcie urodzinoweKlaudia Halejcio zorganizowała córce bajkowe przyjęcie urodzinowe Instagram/@andziaks