Johnny Depp ma wyjątkowo duże serce. Zmieściło się tam aż kilkanaście narzeczonych. Z żadną nie wyszło

Johnny Depp obchodził 60. urodziny. Aktor jest niekwestionowaną gwiazdą światowego kina. W trakcie kariery w jego życiu pojawiło się wiele pięknych kobiet. Lista związków, narzeczonych jest naprawdę długa. Rozwodów - trochę krótsza.

Johnny Depp skończył 60. lat. Aktor urodził się 9 czerwca 1963 roku w miejscowości Owensboro w stanie Kentucky. Nie da się ukryć, że od kilku dekad jest on jedną z najjaśniejszych gwiazd Hollywood. W związku z nienagannym wyglądem i pędzącą karierą gwiazdor cieszył się sporym zainteresowaniem wśród kobiet. Na swoim koncie ma bardzo bogatą historię związków i romansów z jednymi z najpiękniejszych kobiet w światowym show-biznesie. Niestety, ostatnio passa mu nie sprzyja.

Zobacz wideo Jennifer Lopez, Johnny Depp, czy Ryan Gosling, czyli lista aktorów o wielu talentach artystycznych [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Johnny Depp i jego bogate życie uczuciowe. Pierwsze małżeństwo szybko się zakończyło

Z kim był związany światowej sławy aktor? Mówi się, że kobiet miał na pęczki, a w jego życiu uczuciowym pojawiło się aż kilkanaście narzeczonych. W 1983 roku Johnny Depp poślubił Lori Anne Allison. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu i dość szybko zakończyło się hucznym rozstaniem. Para rozwiodła się już dwa lata po ślubie.

Johnny Depp i Winona Ryder. Szaleńcza miłość i bolesne rozstanie

Pierwszym medialnym związkiem Johnny'ego Deppa była relacja z Winoną Ryder. Para poznała się na planie filmu "Edward Nożycoręki". Miłość szybko rozkwitła. Zakochani zaręczyli się w lipcu 1990 roku. Narzeczeni snuli nawet ślubne plany. Na cześć ukochanej aktor zrobił sobie tatuaż. Do zawarcia związku małżeńskiego ostatecznie nie doszło. Planom założenia rodziny sprzeciwili się wówczas rodzice aktorki, która miała jedynie 17 lat, a Johnny Depp był rozwodnikiem starszym o osiem lat.

 

Johnny Depp i Kate Moss. Historia pary, która budziła powszechną sensację. Nie obyło się bez kontrowersji 

Kolejną wybranką jego serca była Kate Moss. W latach 90. oboje tworzyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych związków. Zaczęli się spotykać w 1994 roku. Poznali się w Nowym Jorku, na jednej z imprez w modnym wtedy barze Café Tabac. Relacja nie wyszła im jednak na dobre. Wówczas mówiło się, że para eksperymentowała z używkami. Ponadto, w tym okresie aktor został aresztowany za spowodowanie szkód w wysokości dziesięciu tysięcy dolarów w prezydenckim apartamencie The Mark Hotel w Nowym Jorku. W trakcie związku nie stronili od paparazzi i publicznego okazywania uczuć. Rozstali się w 1998 roku po cichu, bez rozgłosu i oficjalnych oświadczeń.

 

Johnny Depp i Vanessa Paradis doczekali się dzieci. Ich związek skończył się po kilkunastu latach

Jeszcze w tym samym roku Johnny Depp związał się z francuską piosenkarką i aktorką Vanessą Paradis. Wspólnie doczekali się narodzin dwójki dzieci: córki Lily-Rose Depp oraz syna Jacka Deppa. Mimo życia rodzinnego i ten związek skończył się fiaskiem. W czerwcu 2012 para się rozeszła. Wiadomość o rozstaniu po 14 latach życia razem dla wielu była szokiem i nie obeszła się bez medialnego zainteresowania.

Vanessa Paradis i Johnny Depp.Vanessa Paradis i Johnny Depp. AP

Johnny Depp i Amber Heard. Wielka miłość zakończyła się skandalem i głośnym procesem 

Johnny Depp zostawił matkę swoich dzieci dla młodszej o 23 lata aktorki, Amber Heard. Para poznała się na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem". Poza tym zakochani bardzo szybko zdecydowali się na zawarcie związku małżeńskiego, co było podwójnym szokiem dla fanów aktora. W czasie związku z Vanessą Paradis gwiazdor nieustannie twierdził, że "instytucja małżeństwa jest przereklamowana". Para rozwiodła się zaledwie kilkanaście miesięcy po ślubie. Wówczas Amber Heard oskarżyła aktora o przemoc domową. Policja nie znalazła na to dowodów. Po rozprawie rozwodowej aktorka otrzymała od byłego męża siedem milionów dolarów odszkodowania.

Johnny Depp i Amber HeardJohnny Depp i Amber Heard andycornejop2/instagram

Na tym się jednak nie zakończyło. Dwa lata później aktorka na łamach "The Washington Post" wyznała, że była ofiarą przemocy. Po tym wydarzeniu kariera Johnny'ego Deppa zaczęła się sypać. W związku z tym aktor zdecydował się pozwać byłą żonę o zniesławienie. Sprawa ciągnęła się przez kilka miesięcy i budziła kontrowersje w mediach. Ostatecznie ława przysięgłych zadecydowała o tym, że obie strony wzajemnie się obrażały i były wobec siebie agresywne. Dodatkowo Amber Heard musiała zapłacić dziesięć milionów odszkodowania byłemu mężowi. Wszyscy zapamiętali to głośne wydarzenie jako "proces dekady".

Johnny Depp niegdyś budził zainteresowanie wśród pięknych kobiet. Dziś fani twierdzą, że jego urok już nie działa

Johnny Depp latami był amantem, który złamał serce wielu pięknym kobietom. Dziś jego wygląd budzi niepokój u fanów. Na prestiżowym festiwalu filmowym w Cannes pojawił się na czerwonym dywanie i zadziwił ich stylem. "Zęby Johnny’ego Deppa dosłownie gniją". Taki komentarz pojawił się na Twitterze pod postem z dwoma zdjęciami aktora, z których jedno ukazywało zbliżenie na zęby. Nie były one w nienagannym stanie. Wręcz przeciwnie, uzębienie aktora miało liczne ciemne przebarwienia. "Dlaczego muszę oglądać zbliżenia zębów Johnny’ego Deppa wbrew mojej woli?" - napisał kolejny internauta. Zobacz też: Anna Lewandowska pozuje topless. Tak wypoczywa podczas wakacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.