Twarz gwiazdy "Grease" zmieniła się nie do poznania. Grała nastolatkę, dziś ma prawie 80 lat

"Grease" to amerykański musical filmowy, z którego możemy kojarzyć aktorkę Stockard Channing. Minęło 45 lat od premiery produkcji. Gwiazda prezentuje się zupełnie inaczej. Jak teraz wygląda?

"Grease" to historia nastoletniej miłości Danny'ego oraz Sandy, których relacja została wystawiona na próbę. W produkcji postać Betty Rizo zagrała lubiana aktorka Stockard Channing, co przyniosło jej ogromny rozgłos. Fani docenili grę aktorską gwiazdy i niespotykaną urodę. Po 45 latach od premiery musicalu aktorka wygląda zupełnie inaczej. Dziś jest 79-letnią kobietą, która chętnie pojawia się na branżowych imprezach. Zmieniła się diametralnie. Spójrzcie, jak teraz wygląda.

Zobacz wideo Danny i Sandy powracają

Betty z "Grease" już tak nie wygląda. Fani są zaskoczeni jej zmianą

Stockard Channing poznaliśmy jako młodą aktorkę w krótkich, brązowych włosach. "Jestem najstarszą żyjącą nastolatką na świecie" - podsumowała humorystycznie przed laty swoją rolę w legendarnym musicalu. Miała 34 lata, kiedy grała uczennicę liceum. Jej nienaganny wygląd wskazywał zdecydowanie inną metrykę, więc Channing udało się zagrać w produkcji tak młodą postać.

 

Dziś gwiazda "Grease" prezentuje się zupełnie inaczej. Ma o wiele jaśniejsze kosmyki, które sięgają ramion. Fani są zaskoczeni jej metamorfozą. Nie przypomina już znanej uczennicy. Porównywali nawet jej twarz do kociej. Tego typu opinie przeczytamy między innymi na Twitterze. Możemy zauważyć, że gwiazda, podobnie jak wiele innych sław Hollywood, prawdopodobnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Podobno aktorka miała swego czasu nadużywać botoksu. Co uważacie o jej przemianie?

 

Stockard Channing - inne role filmowe

Amerykańska aktorka ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jej talent doczekał się nawet nominacji do Oscara za rolę w "Szóstym stopniu oddalenia", gdzie zagrała u boku takich sław jak Will Smith oraz Donald Sutherland. Gwiazda wystąpiła w ponad 50 produkcjach filmowych i teatralnych. Występowanie przed publicznością sprawia jej ogromną przyjemność. Zobaczyliśmy ją w "Zgadze", "Gorzkich godach", "Dymie" oraz "Zmowie pierwszych żon". Channing spełniała się także jako osobowość telewizyjna. Miała bowiem własny format "The Stockard Channing Show". Widzieliśmy w nim takie gwiazdy jak Ron Silver, Sydney Goldsmith, Max Showalter oraz Jack Somack.