Wilfredo León powitał na świecie kolejne dziecko. Jest nagranie ze szpitala. Znamy płeć

Wilfredo León Venero podzielił się z fanami ważną informacją. Powitał na świecie trzecie dziecko i zdradził płeć. Nie obyło się bez pierwszych zdjęć ze szpitala.

Wilfredo León Venero od 2019 roku jest jednym z reprezentantów Polski w piłce siatkowej. Już wcześniej zamieszkał w Polsce, gdzie poznał ukochaną żonę Małgorzatę. Para w 2016 wzięła ślub. Są rodzicami sześcioletniej Natalii i czteroletniego Cristiana. Ich rodzina się właśnie powiększyła. Małżonkowie powitali na świecie kolejną pociechę. Tą informacją podzielili się na Instagramie. 

Zobacz wideo Bracia Golec pomogą dzieciom w rozwinięciu kariery muzycznej. "Mają od małego syndrom naszego nazwiska"

Wilfredo León powitał na świecie trzecie dziecko 

Ten dzień zapisze się w pamięci Wilfredo Leóna Venero już na zawsze. 7 czerwca wraz z żoną powitał na świecie kolejne dziecko. Nasz siatkarz opublikował nagranie ze szpitala, na którym mogliśmy zobaczyć jego partnerkę i rączkę małej córki, która się do niej przytulała. Na ten moment nie zdradził, jak ją nazwali. Nie ukrywa jednak, że jest niezwykle szczęśliwy. 

Cieszymy się, że możemy was poinformować o powiększeniu się naszej rodziny za sprawą tych dwóch małych stópek. Witaj na świecie, córeczko - czytamy na nagraniu.
 

Warto zaznaczyć, że 7 czerwca już wcześniej stał się ważną datą dla siatkarza, a wszystko dzięki zabiegowi, który pomógł mu w powrocie do gry. W maju 2022 roku doznał kontuzji kolana, która na jakiś czas wykluczyła go z treningów z resztą reprezentacji. Lekarze jednak szybko podjęli działania, dzięki czemu dwa miesiące później zjawił się na treningach.

Fani gratulują Wilfredo kolejnej pociechy

Siatkarz w tak pięknych chwilach może liczyć na ogromne wsparcie fanów. W komentarzach gratulowali mu narodzin pociechy. "Niech Bóg błogosławi twoją rodzinę", "Cudowne wieści. Gratuluję", "Dużo zdrówka dla Gosi i malutkiej" - czytamy w komentarzach. Jeden z kolegów z kolei nie krył wzruszenia. "Nie płaczę, pocą mi się oczy! Bóg zawsze sprawia, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu! Dlatego jesteś taki błogosławiony, mój bracie! Niech Bóg błogosławi ciebie i tę wspaniałą rodzinę!". Redakcja Plotka również składa szczere gratulacje i życzymy, żeby dziewczynka była przede wszystkim zdrowa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.