Shakira przyłapana u boku kierowcy Formuły 1. Ekspertka od związków ocenia, co ich łączy

Według doniesień zagranicznych mediów Shakira spotyka się z kierowcą Formuły 1. Po jednym z wyścigów wybrali się na kolację, a on zaproponował rejs prywatnym jachtem. Ekspertka nie ma wątpliwości co do ich relacji.

Jeszcze nie tak dawno temu media donosiły o tym, że serce Shakiry zostało skradzione przez Toma Cruise'a. Wszystko za sprawą tego, że celebryci zostali przyłapani w swoim towarzystwie na meczu Fromuły 1, a mało tego aktor miał się bardzo zaangażować w tę relację, jednak ona nie jest nim zainteresowana. Później mówiło się, że piosenkarka umawia się z koszykarzem NBA, ale i to najwidoczniej okazało się nieprawdą. Wygląda na to, że jej wizyta na torze wyścigowym mogła nie być przypadkowa. W tle romans z kierowcą, który wniósł do jej życia mnóstwo szczęścia.

Zobacz wideo Anna Lewandowska woli piosenkę rozstaniową Shakiry czy Miley Cyrus? Wybór był prosty

Shakira spotyka się z kierowcą Formuły 1

Minął już niemal rok od głośnego rozstania Shakiry i Gerarda Pique, który zdradzał ją z Clarą Chią Marti. Piosenkarka najprawdopodobniej w końcu odnalazła ukojenie w ramionach nowego mężczyzny. Według doniesień zagranicznych mediów jest to kierowca Formuły 1 Lewis Hamilton, z którym była widziana podczas Grand Prix w Hiszpanii. Wybrali się nawet na kolację z przyjaciółmi, a on zaprosił ją na wycieczkę własnym jachtem. Mówi się, że zakochani mieli też imprezować razem z Kylianem Mbappe i Neymarem

Ekspertka ocenia relację Shakiry i Lewisa Hamilton

Choć Shakira i Lewis Hamilton są coraz częściej widywani w swoim towarzystwie, to raczej unikają okazywania sobie publicznie uczuć. Ekspertka od mowy ciała w rozmowie z Mirror UK oceniła, że niedawno rozstała się z wieloletnim partnerem i raczej nie chciałaby, aby nowa relacja była tak szybko poddana opinii publicznej. "Gdybyś niedawno się rozstała z wieloletnim partnerem i znalazła się na językach opinii publicznej, czy otwarcie flirtowałabyś z potencjalną nową miłością?" - mówiła specjalistka od związków od mowy ciała dr Tammy Nelson. Zauważyła, że póki co zachowują się jak bliscy przyjaciele i z pewnością czują się w swoim towarzystwie. 

Niewiele widać na kilku wspólnych zdjęciach, ale tylko dzięki temu, że spędzają razem czas, możemy założyć, że mogą się spotykać. Jednak nie okazują publicznie żadnych uczuć i po prostu wyglądają, jak spędzający czas przyjaciele. Tak czy inaczej, ma prawo do swojej prywatności i zabawy - dodała dr Tammy Nelson.