Magdalena Narożna zaprezentowała światu nową fryzurę. Fani są zgodni. "Robisz się na Dodę"

Magdalena Narożna zaprezentowała na Instagramie efekty fryzjerskiej metamorfozy. Internauci zauważyli, że w nowym wydaniu przypomina inną znaną piosenkarkę.

Magdalena Narożna jest wokalistką i liderką zespołu piękni i młodzi. Kapela jest jedną z popularniejszych grup disco polo. Na początku kariery piosenkarka stawiała na krótką, zadziorną fryzurę. Ostatnio zapuściła jednak włosy. Teraz zdecydowała się także na grzywkę. Metamorfozą pochwaliła się na Instagramie.

Zobacz wideo Magda Narożna zachwycona talentem córki: Ma lepszy głos niż ja

Magdalena Narożna zaprezentowała światu nową fryzurę. Fani porównali ją do innej piosenkarki

Magdalena Narożna jest bardzo aktywna na Instagramie. Jej profil jest obserwowany przez ponad 200 tysięcy internautów. Wokalistka pochwaliła się ostatnio fryzjerską metamorfozą. Gwiazda disco polo zafundowała sobie grzywkę. Zrezygnowała też z delikatnych fal, które zastąpiła prostymi włosami. Przy okazji zaprezentowała zgrabną sylwetkę. Krótki czarny top z bufiastymi rękawami podkreślał umięśniony brzuch piosenkarki.

 

Fani zasypali piosenkarkę komplementami. "Jesteś uroczą kobietą i uroczo się uśmiechasz, Madziu", "Wow, ale pięknie wyglądasz", "Świetna zmiana" - nie kryli zachwytu internauci. Niektórzy zauważyli, że gwiazda disco polo przypomina inną znaną wokalistkę. "Jak Doda", "Madzia robisz się na Dodę" - czytamy w komentarzach.

Magdalena Narożna zadebiutowała w roli aktorki. "Troszeczkę się stresowałam"

Magdalena Narożna jest nie tylko wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Jakiś czas temu gwiazda disco polo spróbowała swoich sił jako aktorka. Piosenkarka pojawiła się w serialu "Policjantki i policjanci" emitowanym na antenie TV4. Wcieliła się w rolę wokalistki Alicji, która sporo namieszała w życiu bohaterów. Narożna przyznała, że debiut aktorski był spełnieniem jej marzeń. Nie obyło się jednak bez lekkiego stresu. "Powiem szczerze, że troszeczkę stresowałam się. To jest moje nowe doświadczenie, chociaż ogromnie się cieszę, ponieważ zawsze marzyłam o tym, żeby zagrać w jakimś serialu, w jakimś filmie. Udało się" - zdradziła producentom stacji TV4. Piosenkarka miała szansę podszlifować swoje umiejętności aktorskie w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie wcielała się w największe gwiazdy światowej muzyki.