Koniec spekulacji. Al Pacino w końcu komentuje ciążę partnerki. 83-latek stawia sprawę jasno

Wiadomo już, jak naprawdę Al Pacino zareagował na wiadomość, że niebawem powita na świecie kolejne dziecko. Krążące w mediach rewelacje skomentował wreszcie sam aktor.

Pod koniec maja media obiegła informacja, że Al Pacino spodziewa się dziecka z młodszą o ponad pół wieku Noor Alfallah. Wiadomość wywołała niemałą sensację nie tylko ze względu na różnicę wieku aktora i jego partnerki, ale też fakt, iż Pacino obchodził niedawno 83. urodziny. Zaskoczony ciążą ukochanej miał być zresztą sam aktor, który rzekomo miał poprosić ją o wykonanie testu na ustalenie ojcostwa. Zaczepiony przez reportera partner Noor Alfallah nie odniósł się do tych rewelacji, ale jasno powiedział, że bardzo cieszy się z kolejnego potomka.

Zobacz wideo Mrozowska o rzeczywistym macierzyństwie

Al Pacino potwierdza doniesienia o ciąży partnerki. Nie znają jeszcze płci dziecka

Krótkie nagrane z udziałem aktora pojawiło się w serwisie dailymail.co.uk. Widać na nim Ala Pacino spacerującego jedną z ulic Los Angeles. Paparazzi spytał legendę Hollywood, czy cieszy się na myśl o kolejnym dziecku. "To wyjątkowe. Zawsze było. Mam kilkoro dzieci, ale to jest szczególne, ponieważ przytrafiło mi się w takim momencie życia" - odparł aktor. Pacino dodał, że ani on, ani jego partnerka, nie wiedzą jeszcze, czy spodziewają się chłopca, czy dziewczynki. Nie wiadomo także, kiedy dziecko przyjdzie na świat. Z informacji, do których dotarł TMZ, wynika natomiast, że Noor Alfallah jest obecnie w ostatnich tygodniach ciąży.

Dziecko z Noor Alfallah to czwarta pociecha Ala Pacino

Al Pacino został ojcem w 1989 roku, gdy na świat przyszła Julie, córka aktora i trenerki Jan Tarrant. W 2001 roku Pacino powitał na świecie bliźniaki, których matką jest Beverly D’Angelo. Z obecną partnerką Noor Alfallah aktor spotyka się od 2020 roku. O wybrance Pacino nie wiadomo zbyt wiele. Jak informuje hollywoodlife.com, 29-latka rzekomo wywodzi się z bogatej rodziny i podobnie jak jej partner zawodowo związana jest z przemysłem filmowym. Al Pacino nie jest jedyną sławną osobą, z którą spotykała się Alfallah. Na przełomie 2017 i 2018 roku była w związku z Mikiem Jaggerem, a zagraniczne media łączyły ją także z Clintem Eastwoodem. Alfallah zaprzeczyła jednak, aby z aktorem wiązało ją coś więcej oprócz przyjaźni.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.