Nie żyje Jacek Brzosko, były partner Hanny Śleszyńskiej. Byli razem prawie 15 lat

Jacek Brzosko odszedł do wieczności. O biznesmenie mówiono w polskim show-biznesie ze względu na jego dawny związek z Hanną Śleszyńską. Jak aktorka wspomina byłego partnera?

Jacek Brzosko był związany Hanną Śleszyńską w latach 2005-2019. Informacja o śmierci przedsiębiorcy wstrząsnęła polskimi mediami. O tragedii dowiadujemy się od bliskich osób biznesmena, gdyż wrzuciły do sieci post upamiętniający zmarłego. Wzruszające wyznanie opublikowała także była partnerka przedsiębiorcy, która czule go wspomina.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Jacek Brzosko był związany z Hanną Śleszyńską. Aktorka wspomina zmarłego przedsiębiorcę

W 2019 roku dowiedzieliśmy się, że związek aktorki i biznesmena przeszedł do historii. "Niech Jacek idzie swoją drogą. Dużo fajnych chwil przeżyliśmy razem, zostaną w mojej pamięci. Życzę mu powodzenia, ale sama o nowej miłości nie myślę, bo mam dużo do zrobienia" - wyznała aktorka w rozmowie z "Twoim Imperium". Jak z kolei wspominał Śleszyńską jej były partner? "Hania jest wspaniałą kobietą, ale cóż, czasami coś nie zaskoczy w życiu. Nie ma tu skandalu, żadnej osoby trzeciej. Po prostu tak wyszło. Nic więcej" - mówił w rozmowie z tą samą gazetą. Na początku czerwca media obiegła smutna wieść. Brzosko nie żyje. W obliczu tragedii aktorka pokusiła się o kilka wspólnych zdjęć z przedsiębiorcą. Byli partnerzy traktowali siebie z szacunkiem. 

Jacek, takiego cię zapamiętam... Dziękujemy ci za twoją radość, optymizm, fantazję i szczyptę pozytywnego wariactwa, które wnosiłeś do naszego życia… Bez twojego śmiechu świat będzie smutniejszy - napisała na Instagramie aktorka.
 

Sławy składają kondolencje Śleszyńskiej. Dołączyła się Skrzynecka i Młynarska

Gwiazdy polskiego show-biznesu łączą się w bólu z aktorką. Pod postem Śleszyńskiej nie zabrakło słów wsparcia. "Hanuś… jak to wszystko się szybko dzieje… jak ubywa nas z tego świata. Tulę mocno" - napisała Agata Młynarska. Z kolei Katarzyna Skrzynecka dodała: "Zawsze pamiętam Jacka uśmiechniętego". W poście Śleszyńskiej widzimy kilka zdjęć z byłym partnerem. Często razem podróżowali i czerpali radość z każdego dnia. Bywali razem w górach i na zagranicznych wakacjach w ciepłych krajach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.