Anita Lipnicka rozpływa się nad 17-letnią córką. "Mamo, serio?" Pola odnosi sukcesy w modelingu

Córka Anity Lipnickiej już niebawem formalnie przestanie być dzieckiem, dlatego słynna mama bardzo mocno przyłożyła się do życzeń z okazji Dnia Dziecka. Pola Porter odezwała się w komentarzu.

W 2002 roku Anita Lipnicka rozpoczęła współpracę muzyczną z Johnem Porterem, która przerodziła się w trwający kilkanaście lat związek. Relacja nie przetrwała jednak próby czasu, ale para muzyków w 2006 roku doczekała się córki, która jest dziś oczkiem w głowie rodziców. Lipnicka jest z Poli niezwykle dumna, czemu dała wyraz w przeuroczych życzeniach, które złożyła jej z okazji tegorocznego Dnia Dziecka.

Zobacz wideo Ciekawe imiona dzieci gwiazd

Anita Lipnicka chwali się córką. Przezabawna reakcja Poli

Pola Porter przyszła na świat w lutym 2006 roku, dlatego przyszłoroczny Dzień Dziecka będzie świętować już jako dorosła kobieta. Ten fakt Anita Lipnicka mocno wzięła sobie do serca, pisząc na Instagramie życzenia dla ukochanej córki. "Moja piękna! Dzisiaj twój ostatni Dzień Dziecka" - zaczęła wpis w mediach społecznościowych.

Spełnienia marzeń, cudny ludku z mojego brzucha. Kocham cię. I będę kochać zawsze. Nawet jak już staniesz się nieprzyzwoicie dorosła. Od tego są mamy! Twoja mama - pisze Anita Lipnicka.
 

"PS Nie zabij mnie za tego posta" - dodała na koniec z rozbawieniem. Instagramowy wpis wokalistka opatrzyła zdjęciami bohaterki dnia, które wyglądają na kadry ze wspólnych wakacji. Widać na nim Polę okularach słonecznych i krótkim topie, która, jak można się domyślać, siedzi obok słynnej mamy w restauracji. Wylewne życzenia chyba jednocześnie poruszyły i odrobinkę zażenowały córkę Anity Lipnickiej, która odezwała się w komentarzu. "Mamo, serio?" - napisała z płaczącą ze śmiechu emotikoną.

Pola Porter robi karierę w modelingu

Choć Pola ma dopiero 17 lat, już dziś poważnie myśli o przyszłości. Córka Anity Lipnickiej i Johna Portera chce zostać modelką i zaczęła już stawiać pierwsze kroki w zawodzie. W ubiegłym roku udało jej się podpisać kontrakt z jedną z agencji modelingowych i wzięła udział w sesji dla marki streetwearowej. Pola, przynajmniej jak na razie, unika jednak blasku fleszy i raczej nie chce zostać celebrytką. Próżno jej szukać na eventach czy ściankach, a na Instagramie córki Anity Lipnickiej można znaleźć raptem kilka postów.