Roxie Węgiel ma miliony na koncie. Szykuje się do ślubu. Podpisze intercyzę? "Ciężki temat"

Roksana Węgiel miała zaledwie 17 lat, gdy została milionerką. Teraz piosenkarka przygotowuje się do ślubu z producentem muzycznym, Kevinem Mglejem. W najnowszym wywiadzie Roxie została zapytana o kwestię intercyzy przedmałżeńskiej. Była szczera do bólu.

2023 rok to czas diametralnych zmian w życiu i karierze Roxie Węgiel. Popularna wokalistka skończyła 18 lat, oficjalnie przedstawiła światu swojego partnera Kevina Mgleja, wydała "dorosły" album "13+5", a ostatnio pochwaliła się także zaręczynami. W sieci zawrzało, ponieważ wybranek serca nastolatki jest nie tylko siedem lat od niej starszy, ale ma też dziecko z innego związku. W jednym z ostatnich wywiadów pojawiło się pytanie o ewentualną intercyzę przedmałżeńską. Roxie dała znać, co sądzi na ten temat.

Zobacz wideo Roxie Węgiel w rozmowie z Plotkiem rozlicza swoje ostatnie pięć lat kariery [WYWIAD PLOTKA]

Roksana Węgiel dopytywana o intercyzę przedmałżeńską: To jest taki newralgiczny temat

27 maja Roxie Węgiel pochwaliła się na Instagramie pierścionkiem zaręczynowym. Wokalistka wyznała, że zgodziła się zostać żoną Kevina kilka miesięcy wcześniej. W sieci pojawiło się sporo domysłów na temat tego, jak będzie wyglądać ślub piosenkarki i czy aby na pewno songwriter nie będzie utrzymankiem swojej partnerki po ślubie. O kwestię związaną z intercyzą spytała reporterka portalu Świat gwiazd. 

To jest taki newralgiczny temat. Uważam, że i tak jak się jest z kimś w małżeństwie to wszystko macie wspólne i wszystko jest jakby wasze, więc ciężko się do tego odnieść. (...) To jest ciężki temat - powiedziała Roxie Węgiel w rozmowie ze Światem gwiazd.
 

Roksana Węgiel przyznała, że nie ustaliła z przyszłym mężem kwestii finansowych

Roksana Węgiel i Kevin Mglej poznali się w studiu, podczas prac nad ostatnim albumem piosenkarki. Narzeczony Roxie jest songwriterem i producentem muzycznym. Przypomnijmy, że w marcu tego roku w rozmowie z Żurnalistą Roksana Węgiel wyznała, że w wieku 17 lat została już milionerką. Dodała jednak, że pieniądze nie są dla niej najważniejsze. Teraz podkreśliła, że nie omówiła jeszcze takich kwestii z przyszłym mężem. 

Jeszcze w sumie nie rozmawialiśmy o tym, ale bardziej rozmawiamy w kontekście tego, że chcemy mieć wszystko, no tak jak jest w małżeństwie. Jak masz taką zdrową relację, to raczej żyjecie po prostu razem, no nie? - dywagowała Roksana Węgiel w rozmowie ze Światem gwiazd.

Roksana Węgiel, Kevin MglejRoksana Węgiel, Kevin Mglej Fot. Instagram.com/kevinmglej

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.