Kaźmierska złożyła życzenia Conanowi. Internautka spytała o jego ojca. "Ch*j cię to obchodzi". To nie koniec

Dagmara Kaźmierska złożyła Conanowi życzenia na Dzień Dziecka. Podniosłą chwilę popsuła jedna z internautek, dopytująca o ojca chłopaka. "Królowa życia" wyszła z siebie. Poleciały wulgaryzmy

Dagmara Kaźmierska zjednała sobie sympatię telewidzów, kiedy była jedną z bohaterek produkcji TTV "Królowe życia". W programie poznaliśmy barwną mieszkankę Kłodzka, jej syna Conana, przyjaciela Jacka i przyjaciółkę Edzię, z którą miała dość skomplikowane relacje. W show nie brał udział ojciec Conana, czyli były mąż Dagmary. Teraz dopytała o niego jedna z internautek. Takiej reakcji "królowej życia" raczej się nie spodziewała.

Zobacz wideo Dlaczego nie podrywają jej mężczyźni i jak zmienił jej wizerunek związek z byłym mężem? Dagmara Kaźmierska w Wywiadzie Plotka

Dagmara Kaźmierska w czułych słowach na Dzień Dziecka. Nagle trach. Wszystko popsuła internautka

Dagmara Kaźmierska udostępniła na Instagramie post z okazji Dnia Dziecka. W poruszających słowach zwróciła się do swojego jedynego syna, Conana. Złożyła też życzenia fanom. "Kocham życie, bo dało mi ciebie. Kocham cię, bo jesteś mym życiem. Kochane dzieciaki, bądźcie szczęśliwe i dajcie też szczęście kiedyś swoim dzieciom" - napisała Dagmara na Instagramie. Pozytywną atmosferę i celebrację Dnia Dziecka popsuła dość obcesowa wypowiedź jednej z internautek. 

A gdzie ten ojciec tego dziecka? Też tak głupi jak matka? - napisała jedna z komentujących na Instagramie Dagmary Kaźmierskiej.
 

Dagmara Kaźmierska wściekła się na internautkę: Ch*j cię to obchodzi

Na reakcję Dagmary Kaźmierskiej nie trzeba było długo czekać. Wypowiedź internautki bardzo ją zirytowała. Postanowiła odpowiedzieć nie przebierając w słowach. Zaznaczyła, że jej były mąż nie jest osobą publiczną i nie korzysta także z mediów społecznościowych. Dodała, że to jest niczyja sprawa. To nie pierwszy raz, kiedy internauci zdenerwowali "królową życia". Na TikToku jest mnóstwo filmików, na których Dagmara Kaźmierska próbuje sprzedawać ubrania ze swojego butiku soczyście przy tym przeklinając i narzekając na wymagające klientki. 

Ciesz się, że ten ojciec tego dziecka jest mądrzejszy od nas wszystkich i nie marnuje czasu na tych wszystkich mediach społecznościowych. Ponieważ jego odpowiedź dosłownie wyrzuciłaby cię z butów. Ja mogę ci tylko napisać: a ch*j cię to obchodzi - odpisała zirytowana Dagmara Kaźmierska.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska Fot. KAPiF