Księżniczka Eugenia urodziła! Znamy płeć i imiona dziecka

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank powitali na świecie drugie dziecko. Chłopczyk przyszedł na świat w zeszłym tygodniu.

Księżniczka Eugenia i jej mąż Jack Brooksbank doczekali się drugiego dziecka. W styczniu małżeństwo poinformowało za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ich rodzina się powiększy. Teraz maluch jest już na świecie. Radosną nowinę przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz wideo Księżniczka Eugenia świętuje drugą rocznicę ślubu

Księżniczka Eugenia urodziła

W 2018 księżniczka Eugenia wyszła za Jacka Brooksbanka. Trzy lata później na świat przyszedł ich syn, August. W styczniu para ogłosiła, że spodziewa się kolejnego potomka. Księżniczka opublikowała na Instagramie rozczulającą fotografię, na której August całuje jej rosnący brzuch. "Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy się podzielić, że tego lata do naszej rodziny dołączy nowy członek" - napisała wówczas. Poród planowany był na koniec maja, zaś w pierwszych dniach czerwcach poinformowano, że rodzina Brooksbanków właśnie się powiększyła. Szczęśliwi rodzice podzielili się radosną nowiną na Instagramie - mały Ernest George Ronnie Brooksbank przyszedł na świat 30 maja.

 

Księżniczka Eugenia nie unikała publicznych wystąpień w ciąży. Na początku maja pojawiła się na koronacji króla Karola III. Kilka dni przed porodem paparazzi sfotografowali ją podczas romantycznej randki z mężem.

Syn księżniczki Eugenii jest bardzo podobny do Lilibet. "Ta sama twarz"

Księżniczka Eugenia rzadko pokazuje syna w mediach społecznościowych. Z okazji drugich urodzin chłopca, które obchodził w lutym, opublikowała urocze nagranie z jego udziałem. "Wszystkiego najlepszego z okazji drugich urodzin dla naszego Augie... Jesteś naszą największą radością na świecie. Tańcz i uśmiechaj się mój aniele" - napisała na Instagramie. Internauci od razu zwrócili uwagę na pewien szczegół. Komentujący stwierdzili, że chłopiec jest uderzająco podobny do córki księcia Harry’ego i Meghan Markle. "On jest Windsorem, wygląda jak Harry i Lilibet", "Ta sama twarz jak księżniczka Lilibet", "Jego kuzynka Lilibet wygląda jak on!" - zauważyli fani. Mały August zapewne często spotyka się z dziećmi Sussexów. Książę Harry i księżniczka Eugenia są sobie bowiem bardzo bliscy. Jakiś czas temu media donosiły nawet, że młodszy brat księcia Williama namawia kuzynkę na przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych.