Na przyjęciu urodzinowym Lilibet zabawią dzieci celebrytów. Meghan Markle zaplanowała wyjątkowy prezent

Już niedługo córka księcia Harry'ego i Meghan Markle będzie obchodzić drugie urodziny. Z tej okazji rodzice wyprawią jej "skromne" przyjęcie.

W niedzielę 4 czerwca 2023 roku Lilibet Diana Mountbatten-Windsor będzie świętować urodziny. Córka Meghan Markle i księcia Harry'ego skończy dwa lata. Nie obejdzie się bez hucznego świętowania. Rodzice zaplanowali dla niej przyjęcie, na którym pojawią się znane gwiazdy. Meghan stwierdziła, że to odpowiedni czas, aby podarować córce coś specjalnego.

Zobacz wideo "Harry i Meghan" - dokument o życiu wśród członków rodziny królewskiej. "Znajdowali sposób, by mnie zniszczyć" [ZWIASTUN]

Lilibet otrzyma wyjątkowy prezent z okazji urodzin

Przyjęcie Lilibet odbędzie się w dniu jej urodzin. Meghan i Harry zaplanowali spotkanie z grillem i tortem. Impreza będzie miała miejsce w rezydencji rodziny w Montecito w Kaliforni. Nie zabraknie dzieci w wieku dziewczynki. Choć lista gości nie została udostępniona publicznie, media spekulują, kto może świętować ten ważny dzień. Niektóre portale donoszą, że można spodziewać się obecności Olympii, czyli pięcioletniej córki Sereny Williams, Raddix - trzyletniej pociechy Cameron Diaz i Benjiego Maddena, a także Daisy - dwulatki Katy Perry i Orlanda Blooma. Pojawią się także dorośli goście. Z pewnością można mówić o Dorii Ragland, babci Lilibet, która na co dzień odgrywa ważną rolę w jej życiu. Możliwe, że imprezę swoją obecnością zaszczyci także sąsiadka, Ellen DeGeneres, która uwielbia dzieci Sussexów.

 

Być może całe przyjęcie będzie nagrywane. Niedawno pojawiły się plotki, że Meghan i Harry planują nakręcić kolejny film dokumentalny. Nie można wykluczyć, że w ważnym dniu ich córki pojawi się operator kamery współpracujący z Netflixem. Jak podaje portal New Idea, Meghan przygotowała dla córki wyjątkowy prezent. Chce podarować jej bardzo cenną rzecz. Będzie to szkatułka na biżuterię, w której środku znajdą się również pozytywka i lusterko.

Szykuje się przyjęcie urodzinowe córki księcia Harry'ego i Meghan. Niedawno obchodził je Archie

Warto przypomnieć, że niedawno urodziny obchodził także syn Meghan Markle i księcia Harry'ego. W dzień koronacji dziadka, 6 maja, Archie skończył cztery lata. Spędził ten dzień w gwiazdorskim gronie. Wśród godziny pojawiły się między innymi Oprah Winfrey, Serena Williams, Ellen DeGeneres i Portia de Rossi. Do sieci trafiło urocze nagranie, na którym Archie zdmuchuje świeczki. Pomagała mu młodsza siostra. ZOBACZ TEŻNie tylko Meghan Markle skłóciła królewskich braci. Podobna historia, z kobietą w tle, wydarzyła się już wcześniej