Roszady w Polsacie. W "Twoja twarz brzmi znajomo" nowe nazwisko. Już je znacie z "Tańca z gwiazdami"

Zmian w "Twoja twarz brzmi znajomo" ciąg dalszy. W programie ma pojawić się zupełnie nowe nazwisko. Jego poprzednik był w show od samego początku.

W ostatnim czasie głośno o wielkich zmianach w Polsacie. Z ulubionych programów widzów znikają dobrze znane im twarze - ostatnio głośno było m.in. o zastąpieniu Katarzyny Dowbor Elżbietą Romanowską w "Naszym nowym domu". Co więcej, w nowej ramówce możemy już nie zobaczyć kilku tytułów, jak np. "Hell's Kitchen". To jednak jeszcze nie koniec tych roszad. W ekipie "Twoja twarz brzmi znajomo" pojawi się nowe nazwisko. 

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka zapytana o "czystki" Miszczaka. Szybko wybrnęła

Zmiany w "Twoja twarz brzmi znajomo". Kolejna osoba dołącza do obsady

Rewolucja nie ominęła też "Twoja twarz brzmi znajomo". Jeszcze przed poprzednim sezonem zwolniona została Katarzyna Skrzynecka, która zasiadała w jury niemal od samego początku trwania programu. W przejawie lojalności z aktorką odszedł współprowadzący Piotr Gąsowski, a na jego miejsce wszedł Maciej Rock. Ostatnio pojawiły się również spekulacje, że z show pożegna się Maciej Dowbor, który ze sceny Polsat Superhit Festiwal pozdrowił zwolnioną niedawno mamę. 

Jednak zmiany dosięgają również osób działających bardziej za kulisami programu. Kilka tygodni temu ogłoszono, że z "Twoja twarz brzmi znajomo" znika choreograf Krzysztof "Kris" Adamski, który pomagał uczestnikom od pierwszego sezonu. Wiadomo już, kto zajmie jego miejsce. Jak podaje serwis Wirtualne Media, w następnej edycji w tej roli zobaczymy Macieja Zakliczyńskiego. 

Maciej Zakliczyński dołącza do "Twoja twarz brzmi znajomo". Już go znacie

Maciej Zakliczyński już od jakiegoś czasu współpracuje z Polsatem. Wcześniej mogliśmy oglądać, jak pomaga uczyć się kroków w "Tańcu z gwiazdami". Jednak pracuje również w wielu teatrach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Przygotowywał kroki do ponad 40 sztuk teatralnych.

Zakliczyński to pochodzący z Gliwic, wyróżniony absolwent Uniwersytetu Śląskiego, kulturoznawca i teatrolog, absolwent studiów podyplomowych MBA i DBA Art&Science Nowe Media w Biznesie, badacz mowy ciała i komunikacji niewerbalnej - podają Wirtualne Media.

Choreograf dołączy do obsady "Twoja twarz brzmi znajomo" już w nadchodzącym sezonie. Ten pojawi się dopiero jesienią. Tak, jak w przypadku poprzedniej edycji stacja zdecydowała się ogłosić casting. W programie będzie mogła wziąć osoba "z ulicy", nieznana wcześniej publiczności.