Dostojni Niemczyccy, połyskująca Woźniak-Starak i elegancka Kulczyk z dziećmi. Tak wyglądała gala biznesowych Oscarów

Zbigniew Niemczycki z Katarzyną Frank-Niemczycką, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Dominika Kulczyk pojawili się na 12. edycji gali Polskiej Rady Biznesu. Jesteście ciekawi, jak wyglądali?

Agnieszka Woźniak-Starak w duecie z Krzysztofem Kuligiem poprowadzili wieczór rozdania nagród Polskiej Rady Biznesu. Na wydarzeniu była obecna część najzamożniejszych Polaków. Prezesi i założyciele ogromnych spółek przybyli na uroczystość w eleganckich kreacjach. Jak wyglądali tego wieczoru przedsiębiorcy, o których głośno w polskim show-biznesie? Poniżej znajdziecie dokładny opis. Zapraszamy też do galerii zdjęć.

Zobacz wideo Zapytaliśmy Agnieszkę Woźniak-Starak o Mamę Ginekolog. "Nie śledzę, nie znam"

Niemczyccy w czerni i granacie, Woźniak-Starak cała w cekinach. Co miała na sobie Kulczyk?

Coraz częściej widzimy na eventach Zbigniewa Niemczyckiego wraz z żoną Katarzyną. Warto zaznaczyć, że dzisiejsi miliarderzy zaczynali z 200 dolarami w kieszeni. Przedsiębiorcy są związani z rynkiem lotniczym, farmaceutycznym, RTV oraz hotelarskim. Na galę rozdania nagród biznesowych Niemczycki założył granatowy garnitur i błękitny krawat. Z kolei Frank-Niemczycka przyszła w czarnej sukience, płaszczu i szpilkach. Klasykę stylizacji podkreślały jej wiszące kolczyki. Co z kolei założyła na galę Agnieszka Woźniak-Starak? Prowadząca ubrała balową suknię z cekinów, które mieniły się na niebiesko. Odsłoniła przy tym ramiona. Na wydarzeniu była obecna także przedsiębiorczyni Dominika Kulczyk, założycielka i prezes Kulczyk Foundation. Założyła na uroczystość połyskującą mini z trenem. Wyglądała w niej jak milion dolarów. Bizneswoman zabrała na galę także swoje pociechy - Weronikę i Jeremiego. Córka Kulczyk miała na sobie czarną, asymetryczną sukienkę, zaś jej syn pozował w ciemnym garniturze i żółtym krawacie. Rodzina prezentowała się zjawiskowo.

Dominika Kulczyk, Jeremi Lubomirski-Lanckoroński, Weronika Lubomirska-LanckorońskaDominika Kulczyk, Jeremi Lubomirski-Lanckoroński, Weronika Lubomirska-Lanckorońska Forum

Dominika Kulczyk nie mówi często o swoich dzieciach

Przedsiębiorczyni doczekała się dwójki dzieci z Janem Lubomirskim-Lanckorońskim. Ich małżeństwo zakończyło się w 2013 roku. Niemałym zaskoczeniem był fakt, że Kulczyk pojawiła się z dziećmi na ściance. Bizneswoman skrywa życie prywatne, a tym razem zrobiła wyjątek. Wiemy na pewno, że bycie mamą jest dla niej ważną rolą. "Macierzyństwo to przepiękna szansa na doświadczenie miłości bezwarunkowej w świadomości, że dzieci są wolnymi istotami, które są tu dla świata" - oznajmiła Kulczyk na Instagramie. Więcej zdjęć Dominiki Kulczyk oraz innych gości gali znajdziecie w naszej galerii na górze strony.