Dariusz Pachut publicznie wyznał miłość Dodzie. "Warto było czekać"

Dariusz Pachut skradł serce Dody. Sportowiec nie ukrywa, że związek z wokalistką jest dla niego niezwykle ważny. Postanowił podsumować go na Instagramie.

Dariusz Pachut to podróżnik i ratownik medyczny, który - jak Doda - uwielbia różne formy aktywności fizycznej. Wokalistka od zawsze chciała mieć u swego boku sportowca i wygląda na to, że jej się ponownie udało. Wcześniej jej mężem był były już piłkarz, Radosław Majdan. Artystka po nieudanych relacjach wraz z Pachutem tworzy szczęśliwą parę, co możemy zaobserwować w mediach społecznościowych. Ukochany Dody również nie stroni od refleksji na Instagramie. Tym razem postanowił w najnowszym poście dodać kilka czułych słów na temat ukochanej. Jesteście ciekawi, co napisał?

Zobacz wideo Doda o Janoszek i Stanowskim. "To wasza wina"

Dariusz Pachut czule o Dodzie. Tu zaiskrzyło od razu

Fani wokalistki odetchnęli z ulgą, kiedy dowiedzieli się, że ich idolka jest szczęśliwie zakochana. Wcześniej mogliśmy obserwować Dodę w show "12 kroków do miłości", gdzie miała do czynienia z wieloma mężczyznami, którzy próbowali skraść jej serce. Żadnemu z uczestników się to jednak nie udało. W związek z wokalistką wszedł Dariusz Pachut, który ma z nią wiele wspólnych cech. Para uwielbia spędzać czas w swoim towarzystwie. Sportowiec i artystka często razem podróżują, co możemy zauważyć w sieci. Ukochany Dody towarzyszy jej także podczas występów. Widzimy to po zdjęciach z backstage'u. Pachut opublikował jedno z nich na swoim Instagramie i dodał do niego romantyczny opis.

W życiu spotkasz tylko jedną osobę, z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenie, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie pustej zapalniczki...
 

Fani pary są zachwyceni romantycznym przesłaniem posta. "Najpiękniejsza para", "I oby tak już do końca życia", "Trzymajcie i kochajcie się tak mocno jak wasze dłonie..." - czytamy w komentarzach. Bez wątpienia Dariusz Pachut zdobył uznanie wiernych fanów Dody. Para cieszy się ogromnym zainteresowaniem w sieci. Niektórzy piszą, że wokalistka po latach miłosnych zawodów "w końcu znalazła normalnego faceta". 

Dariusz Pachut niebawem wyruszy w ryzykowną podróż. Co na to Doda?

Ukochany wokalistki uwielbia wyzwania. Zamierza wkrótce zjechać na linie z dziesięciu najwyższych wodospadów świata. Chce osiągnąć ten cel razem z ekipą sportowców. "Mieliśmy najpierw pomysł, by zjechać tylko z Salto Angel, ale po krótkim szperaniu w internecie okazało się, że już to zrobiono. Dlatego postanowiliśmy zrobić nie jeden, a dziesięć najwyższych wodospadów świata, z których wtedy aż osiem było dziewiczych" - dowiadujemy się z Radia Zet. Czy Pachut może w trakcie przygotowań liczyć na wsparcie ukochanej? "Dorota bardzo mnie wspiera, kibicuje mi. No i pomaga w pakowaniu, a to jest dobry znak"  - wyznał partner wokalistki.