Roksana Węgiel i Kevin Mglej w pierwszym wspólnym wywiadzie. "To była miłość od pierwszego wejrzenia"

Roksana Węgiel niedawno pochwaliła się zaręczynami z Kevinem Mglejem. Producent muzyczny opowiedział, co urzekło go w piosenkarce.

W styczniu 2023 roku Roksana Węgiel świętowała 18. urodziny. To właśnie wtedy wyszło na jaw, że piosenkarka jest w związku. Jej partnerem okazał się starszy o siedem lat Kevin Mglej. Dotychczas artystka kilka razy wypowiadała się na temat ukochanego. Ponadto dzieliła się również wspólnymi zdjęciami za pomocą mediów społecznościowych. Ostatnio zakochani udzielili pierwszego wspólnego wywiadu.

Zobacz wideo Roxie Węgiel w rozmowie z Plotkiem rozlicza swoje ostatnie pięć lat kariery [WYWIAD PLOTKA]

Roksana Węgiel i Kevin Mglej w pierwszym wspólnym wywiadzie

O związku Roksany Węgiel i Kevina Mgleja zrobiło się głośno przy okazji premiery płyty "13+5". Partner piosenkarki był nie tylko współproducentem, ale także współautorem niektórych utworów z albumu. Ich relacja od początku budziła kontrowersje, głównie ze względu na różnicę wieku. Zakochani pokazali jednak, że ich uczucie jest silne. Ostatnio po raz pierwszy wspólnie zapozowali na jednej z branżowych imprez. W rozmowie ze Światem Gwiazd Kevin wyznał, co spodobało mu się w partnerce. "To była taka miłość od pierwszego wejrzenia, kiedy spotkaliśmy się w studiu. Żadne z nas tego nie planowało, po prostu zaiskrzyło. Roksana okazała się niesamowicie ciepłą, wrażliwą, empatyczną, dojrzałą osobą i tak, rozpłynąłem się" - powiedział.

 

Roksana Węgiel nie ukrywała, że bardzo docenia słowa partnera. Przyznała, że między nią a Kevinem zaiskrzyło już na pierwszych spotkaniu. Oboje powiedzieli, że zupełnie tego nie planowali, ale połączyła ich "chemia nie do opisania". Przyznali również, że dzięki wspólnej pracy mogą spędzać ze sobą więcej czasu. W studiu nagraniowym są niczym "papużki nierozłączki". Niedawno Roksana poinformowała fanów o zaręczynach i na profilu na Instagramie wyznała, że chce spędzić z Kevinem resztę życia.

Roksana Węgiel o relacji z synem partnera

Kevin Mglej ma syna z poprzedniego związku. Jakiś czas temu Roksana Węgiel poznała Williama. Jak się okazało, bardzo szybko złapała dobry kontakt z dzieckiem partnera. W rozmowie z Plotkiem wyznała, jakie mają relacje. "Poznałam Williama. Bardzo dobrze się dogadujemy. To jest cudowny dzieciak. Mamy super relację. Kevin też bardzo dobrze sprawuje się w roli ojca. Gdy patrzę na tę relację z boku, to jestem pełna podziwu" - powiedziała. Dodała również, że jest pod dużym wrażeniem tego, jakim ojcem jest jej narzeczony. ZOBACZ TEŻ: Roxie Wegiel w odważnej sesji. 18-latka pozowała w samej bieliźnie. "To nie idzie w dobrą stronę"