Ceremonia zamknięcia 76. Festiwalu Filmowego w Cannes. Longoria w czerwieni, ale to Fonda została gwiazdą wieczoru

76. Festiwal Filmowy w Cannes dobiegł końca. Podczas ceremonii zamknięcia na czerwonym dywanie pojawiły się największe gwiazdy kina. Wszystkie obiektywy skierowane były na Jane Fondę, która dosłownie olśniła kreacją.

76. Festiwal Filmowy w Cannes przeszedł już do historii. W tym roku Złotą Palmą nagrodzono film wyreżyserowany przez kobietę. Jury nagrodziło "Anatomie d'une chute" Justine Triet. Podczas wydarzenia nie zabrakło także polskich akcentów, na czerwonym dywanie brylowały między innymi Anja Rubik, Weronika Rosati czy Caroline Derpieński. Podczas ceremonii zamknięcia największe gwiazdy kina olśniły kreacjami.

Zobacz wideo Grażyna Torbicka w kreacji na festiwal w Cannes

Ceremonia zamknięcia 76. Festiwalu Filmowego w Cannes. Longoria zachwyciła w czerwieni, ale to Fonda skradła show

Eva Longoria

Eva LongoriaEva Longoria Vianney Le Caer / Vianney Le Caer/Invision/AP

Eva Longoria była jedną z najlepiej ubranych gwiazd 76. Festiwalu Filmowego w Cannes. Podczas ceremonii zamknięcia aktorka pozowała fotoreporterom w zjawiskowej czerwonej sukni ze spektakularnym trenem. Dopasowana kreacja podkreślała filigranową sylwetkę aktorki. Wzrok przyciągało także imponujące rozcięcie i cekinowa wstawka. Aktorka uzupełniła stylizację pasującymi kolorystycznie sandałkami na szpilce oraz okazałą biżuterią.

Jane Fonda

Jane FondaJane Fonda Vianney Le Caer / Vianney Le Caer/Invision/AP

Jane Fonda pojawiła się na czerwonym dywanie w długiej czarnej sukni. Kreacja aktorki wysadzana była cekinami. Doskonały krój idealnie podkreślał sylwetkę gwiazdy. Artystka zdecydowała się także na okazałe kolczyki i naszyjnik do kompletu. Czarne czółenka na niskim obcasie nie odwracały uwagi od błyszczącej kreacji. Wzrok przyciągała też fryzura Fondy. Aktorka dumnie prezentowała naturalne siwe włosy.

Brie Larson

Brie LarsonBrie Larson Joel C Ryan / Joel C Ryan/Invision/AP

Na ceremonię zamknięcia 76. Festiwalu Filmowego w Cannes Brie Larson przybyła w eterycznej białej sukni z roślinnymi aplikacjami. Krój kreacji był bardzo prosty, natomiast materiał, z którego została wykonana, lekko prześwitywał. Gwiazda postawiła na błyszczące dodatki, sandałki na szpilce oraz diamentową biżuterię. Delikatny makijaż i luźne fale idealnie komponowały się z całością. Więcej zdjęć z czerwonego dywanu znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: