W TVN też zmiany. Nowy juror w "MasterChefie". Widzowie dobrze go znają z innego show

Program "MasterChef" przechodzi lifting. Nowe studio kulinarnego show to niejedyna zmiana, którą widzowie zauważą jesienią na ekranach. Pojawi się też nowy juror, o czym właśnie poinformowała stacja.

"MasterChefa" w polskiej telewizji można oglądać od 2012 r. Od początku emisji programu kulinarne show TVN miało troje jurorów: Magdę Gessler, Michela Morana i Annę Starmach. Teraz okazuje się, że w dwunastej edycji popularnego na całym świecie formatu gwiazdy kuchni nie spotkają się już w tym składzie. TVN poinformował właśnie o zmianach, które czekają na widzów na jesieni. Nowe studio to tylko początek.

Zobacz wideo Finalista "Masterchefa", Matteo Brunetti, przedstawia szybki przepis na makaron

Czwarty juror w "MasterChefie"

Rozpoczęły się zdjęcia do nowego "MasterChefa". W nowym sezonie oprócz Magdy Gessler, Anny Starmach i Michela Morana w jury zobaczymy także na stałe nowego jurora. Czwartym ekspertem, który będzie oceniał kulinarne zmagania uczestników, okazuje się znany z dziecięcej wersji programu Tomasz Jakubiak!

To nie będzie dla niego nowość. Tomasz Jakubiak miał już okazję podpatrywać na żywo pracę Magdy Gessler i innych jurorów. Swoją przygodę z "MasterChefem" rozpoczął w 2021 roku, kiedy gościnnie pojawił się jako juror w jednym z odcinków 10. edycji programu. W roli gościa specjalnego zawitał do studia także w trakcie 11. edycji show. Z kolei w 2022 roku kucharz dołączył do jury "MasterChef Junior". 

 

Tomasz Jakubiak z programu "MasterChef Junior" sporo schudł. Zdradził, jak to zrobił

Tomasz Jakubiak zaczynał karierę w telewizji śniadaniowej i gotował w programach takich jak "Pytanie na śniadanie" czy "Dzień dobry TVN". W siódmej edycji "MasterChefa Juniora" zastąpił Mateusza Gesslera w fotelu jurorskim. Widzowie polubili go też za jego własny program "Jakubiak lokalnie". Jest autorem licznych felietonów publikowanych na łamach magazynu "Moje Gotowanie".

Niedawno Tomasz Jakubiak pisał o swojej metamorfozie, chwaląc się, że schudł ponad 20 kg. Okazuje się, że w osiągnięciu spektakularnych efektów pomogło mu pozbycie się z jadłospisu jedynie dwóch typów produktów - alkoholu i glutenu. Podkreślił, że po przemianie dużo lepiej czuje się ze sobą. "Był Tomek i nie ma Tomka. Zero diety, ale prawie zero glutenu i alko! Jakoś tak lepiej się człowiek czuje" - napisał na Instagramie. Jest związany z Anastazją Mierosławską, z którą ma syna Tomasza.

Więcej o: